09391079393

مقالات طراحی سایت

نحوه تبدیل Adobe XD به وردپرس چگونه است؟

معرفی Adobe XD :

Adobe XD یک رابط کاربری مبتنی بر ابزار طراحی تجربه کاربر می باشد. که می تواند برای ایجاد همه چیز از برنامه های کاربردی برای ساعت های مچی هوشمند گرفته تا وب سایت های جامع استفاده مورد قرار بگیرد.

در این مقاله بررسی می کنیم که این برنامه چه کاری می تواند برای توسعه دهندگان وب انجام دهد و چرا یک ابزار تجاری موفق برای طراحان است.

همچنین در ادامه می بینیم که تبدیل  طراحی Adobe XD به وردپرس به راحتی امکان پذیر است. Adobe XD برنامه ای است که رابط های کاربری را برای برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند و رایانه تولید می کند.

 در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، تبدیل Adobe XD به وردپرس به راحتی امکان پذیر است. برای این کار نیازی به تلاش زیاد نیست. شما به راحتی می توانید طرحی را که ایجاد کرده اید به صفحات زنده HTML تبدیل کنید، که منجر به وب سایت های elementor می شود.

البته این را هم در نظر بگیرید که شما نباید از هر برنامه یا نرم افزاری برای طراحی استفاده کنید زیرا برخی از این نرم افزار ها امکان هک شدن سایت وردپرس شما را بالا میبرد.

حتی اگر اولین بار است که این کار را انجام می دهید، نگران آن نباشید. ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای انجام تبدیل از آنها استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل را درست طی کنید. در ادامه نحوه تبدیل سریع adobe XD به وردپرس را توضیح می دهیم.

مراحل تبدیل Adobe XD را به وردپرس:

تبدیل طراحی Adobe XD به وردپرس
تبدیل طراحی Adobe XD به وردپرس
  1. در این مرحله ابتدا فایل adobe XD را برای دستگاه یا وب ذخیره می کنید. اندازه تصویر را بوسیله پارامتر های مختلف تغییر می دهید، سپس نام و تصویر وب خود را وارد کرده و همه تغییرات را ذخیره می کنید. در این مرحله پوشه هایی برای تصاویر خود ایجاد کنید تا همه چیز را مرتب باشد.  Adobe xd توصیه می کند که این کار را با استفاده از Image Processor Pro انجام دهید.
  2. مرحله دو برای ایجاد تصاویر و آیکون ها و تمام گرافیک سایت است. شما باید یک صفحه جدید در elementor  ایجاد و ویرایش کنید و بعد از نام گذاری صفحه ان را با انتخاب رنگ و فونت مناسب طراحی کنید. 
  3. در مرحله سوم طرح را با elementor ویرایش کنید. ابتدا یک بخش تک ستونی اضافه کرده و ان را نام گذاری کنید. سپس تنظیمات گرافیک را به سبک تغییر داده و پارامترهای دیگر مانند پیوست، موقعیت، پوشش پس‌زمینه و جلوه‌های پیمایش را ویرایش کنید.
  4. در این مرحله از پاسخگویی در تبدیل adobe XD به وردپرس اطمینان حاصل کنید. برای بهبود نمایشگر های پاسخگو، با فاصله ها و حاشیه ها در تبدیل ستون و بخش بازی کنید.
  5. مرحله ی اخر مرحله تکرار روش است. در اینجا باید بعد از اینکه تمام صفحات به عنوان الگو ذخیره شدند، از آنها برای سایر صفحات وب سایت استفاده کنید. 

 خلاصه مطلب:

طراحی قالب وردپرس با adobe xd یکی دیگر از کار هایی که میتوان با این نرم افزار انجام داد. در واقع نرم افزار Adobe XD در طراحی قالب و نمونه سازی کمک می کند. توسط آن می توان قالب‌ های اصلی به طرح‌ های محتلفی ایجاد کرد.

این برنامه دارای ویژگی های فوق العاده ای است که  ظاهر رابط کاربری شما را با رنگ ها، راهنماها، ابزارهای ترسیم برداری، سبک کاراکتر و… خلق می کند. از طرفی وردپرس در انتشار محتوا کمک می کند.

وردپرس اشتراک گذاری محتوا و جذب کاربران به وب سایت شما را آسان می کند. تمرکز آن بر حصول اطمینان از این است که سایت شما در قالب مناسبی برای قرار گرفتن در صفحات اول نتایج جستجو قرار گیرد.

لیست مقالات مرتبط :

طراحی سایت وردپرس اختصاصی

خدمات وردپرس

طراحی قالب وردپرس

cPanel چیست و چه کاربردی دارد

نحوه ساخت جدول قیمت گذاری در وردپرس

افزونه وردپرس چیست و چگونه کار میکند

بهترین قالب های چند منظوره وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *