081-38254765

مقالات طراحی سایت

افزونه وردپرس چیست

افزونه وردپرس چیست

در این مقاله به معرفی افزونه وردپرس چیست و چه کاربرد هایی دارد میپردازیم و تک تک پلاگین های مهم وردپرس را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

معرفی کامل افزونه (پلاگین) وردپرس (wordpress plugin):

 به لطف وجود پلاگین های وردپرس می توانیم قابلیت منحصر به فردی را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به وب سایت های خود اضافه کنیم.

افزونه ها راهی آسان برای توسعه سایت های کاربردی هستند. انواع مختلفی از افزونه ها وجود دارند که با توجه به نیازمان

می توانیم از آنها استفاده کرده و وب سایتی با امکانات کامل و با هزینه ای ارزان و مناسب طراحی کنیم.

افزونه وردپرس چیست و انواع آن کدامند؟

پلاگین وردپرس در واقع به برنامه های کوچکی گفته می شود که استفاده از آن ها باعث خواهد شد عملکرد برنامه اصلی یا همان وردپرس بهتر شود.

که این پلاگین ها جزء جدایی ناپذیر سیستم وردپرس به شمار می روند.

به لطف استفاده از پلاگین های وردپرس، کاربران قادر هستند امکانات ویژه ای را به سایت هایی که با کمک این سیستم مدیریت محتوا طراحی می کنند بیفزایند.

مهمترین ویژگی پلاگین ها این است که به تنهایی و به طور مستقل قادر به انجام کاری نیستند. فقط زمانی می توان از آن ها استفاده کرد که بر روی وردپرس نصب و فعال سازی شوند.

شاید برای شما سوال باشد که دلیل استفاده از افزونه ها چیست؟

در جواب باید بگوییم که اگر همه برنامه ها در ابتدا به صورت کامل عرضه شوند حجم آنها سنگین تر خواهد شد و نیاز به فضای

بیشتر و همچنین سرعت رم و پردازش بیشتر خواهند داشت.

پلاگین وردپرس یک ماژول اضافی برای وردپرس به شمار می رود که می تواند ویژگی های جدیدی به سیستم مدیریت محتوای وردپرس اضافه کند یا عملکرد وب سایت شما را بهبود بخشد.

برای آشنایی بیشتر با طراحی و ساخت انواع وب سایت ها همین حالا کلیک کنید

افزونه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد

طراحی پلاگین وردپرس چگونه است ؟

هر سایت وردپرسی برای بیرون کشیدن محتوا از پایگاه داده و نمایش آن در یک طرح به یک موضوع نیاز دارد. و از نظر تئوری شما می توانید یک سایت را فقط با یک موضوع و هیچ چیز دیگری راه اندازی کنید. اما آن سایت بدون اضافه شدن پلاگین ها بسیار محدود خواهد بود.

پلاگین ها بیش از آنچه که با هسته وردپرس ارائه می شود، قابلیت بیشتری به سایت وردپرس شما اضافه می کنند. همه چیز از یک تقویم رزرو یا اسلایدر متحرک گرفته تا یک سیستم مدیریت یادگیری با امکانات کامل یا بازار آنلاین و…شما می توانید همه آنها را با پلاگین ها به سایت خود اضافه کنید.

در ادامه مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه پلاگین وردپرس خود را ایجاد کنید. همچین به شما نشان خواهیم داد که چگونه از بهترین تمرین در توسعه پلاگین استفاده کنید، چگونه کد موجود در افزونه خود را اجرا کنید، و چگونه کد و فایل های افزونه خود را ساختار دهید.

ما همچنین شما را در فرآیند ایجاد اولین افزونه راهنمایی خواهیم کرد.

برای آشنایی بیشتر نحوه طراحی پلاگین وردپرس اینجا کلیک کنید

برای ساخت یک پلاگین وردپرس به چه مواردی نیاز داریم؟

شما برای ساختن پلاگین خود و اجرای آن در سایت وردپرس خود، به موارد زیر نیاز دارید:

 1. یک ویرایشگر کد
 2. نصب توسعه وردپرس با یک کپی از سایت زنده شما برای آزمایش
 3. تا زمانی که متوجه نشدید که پلاگین کار می کند، آن را در سایت زنده خود آزمایش نکنید!

اگر قبلاً نصب محلی وردپرس ندارید، راهنمای ما را برای کپی کردن سایت خود در یک نصب محلی دنبال کنید. یا اگر نمی توانید وردپرس را به صورت محلی نصب کنید، از یک نسخه تکراری از سایت خود در نصب آزمایشی روی سرور خود استفاده کنید. نحوه کپی کردن سایت خود را بیابید.

انواع پلاگین وردپرس کدام است  :

هزاران پلاگین وجود دارد که هر کدام از آن ها کارایی خاصی دارند. پلاگین های وردپرس شامل انواع مختلفی از پلاگین ها می شوند.

برای مثال اگر بخواهیم به مهمترین انواع پلاگین وردپرس  اشاره کنیم باید به پلاگین های مربوط به سئو وردپرس مانند: افزونه

Yoast SEO و All in one Seo یا پلاگین های امنیتی وردپرس مانند Wordfence Security و پلاگین های بهینه سازی سایت مثل

WP Super Cache که بیش از 2 میلیون نصب فعال دارد اشاره کرد.

همچنین سایر پلاگین های وردپرس از فرم سازها گرفته تا پلاگین ای مانند Woocommerce که برای ساخت یک سایت

فروشگاهی کامل مورد استفاده قرار می گیرند از دیگر پلاگین های کاربردی وردپرس هستند.

تعداد پلاگین وردپرس که کاربردی باشند بسیار زیاد است. با یک جستجوی کوتاه در اینترنت می توانید با بیش از هزاران

افزونه مختلف که برای طراحی سایت وجود دارند آشنا شوید و به راحتی از آنها استفاده نمایید.

انواع افزونه وردپرس

چه چیزهایی در یک پلاگین در سایت وردپرسی وارد می شود؟ 

قبل از شروع ساخت پلاگین ، ارزش آن را دارد که بدانید چه چیزی در یک افزونه وجود دارد. اینکه کد پلاگین دقیقاً چه شکلی خواهد بود به پلاگین شما بستگی دارد:

برخی کوچک هستند و فقط یک فایل افزونه دارند، در حالی که برخی دیگر حجیم هستند و دارای چندین فایل شامل، اسکریپت ها، شیوه نامه ها و فایل های قالب هستند. و تعداد زیادی وجود دارد که در وسط قرار می گیرند.

عناصری که احتمالاً در پلاگین خود خواهید داشت عبارتند از:

 • فایل پلاگین اصلی (این ضروری است)
 • پوشه هایی برای انواع فایل های مختلف
 • اسکریپت ها
 • شیوه نامه ها
 • شامل فایل هایی برای سازماندهی کد

بیایید نگاهی به هر یک از این موارد داشته باشیم:

1) فایل پلاگین اصلی : 

فایل اصلی پلاگین ضروری است. این همیشه یک فایل PHP خواهد بود و همیشه حاوی متنی است که به وردپرس در مورد پلاگین شما توضیح می دهد. در ادامه تصویری حاوی این فایل به شما نمایش میدهیم.

فایل اصلی پلاگین

این فایل به وردپرس می‌گوید که پلاگین شما چه کار می‌کند، کجا باید درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کرد و چه کسی آن را توسعه داده است. همچنین اطلاعاتی در مورد شماره نسخه و دامنه متن و مسیر بین المللی سازی و همچنین مجوز ارائه می دهد.

فایل اصلی پلاگین حاوی کدی است که باعث اجرای افزونه می شود. گاهی اوقات این تمام PHP برای پلاگین است، اما برای پلاگین های بزرگتر، فراخوانی برای گنجاندن فایل های حاوی کد اضافی وجود دارد.

این به شما کمک می کند کد خود را سازماندهی کنید و به این معنی است که یک فایل طولانی و نامرتب ندارید که کار با آن دشوار باشد. در ادامه این راهنما نحوه استفاده از فایل های گنجانده را به شما نشان خواهم داد.

2) ساختار پوشه :

در حالی که هیچ قانون سخت و سریعی در مورد نحوه سازماندهی پوشه ها در افزونه خود وجود ندارد، منطقی است که همان ساختاری را اتخاذ کنید که سایر توسعه دهندگان افزونه استفاده می کنند. 

این شما را با نحوه ساخت افزونه‌های دیگر آشنا می‌کند و به این معنی است که اگر کد خود را در آینده به اشتراک بگذارید، برای افراد دیگر منطقی خواهد بود.

پوشه های موجود در افزونه شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • css  یا  استایل  برای شیوه نامه ها
 • اسکریپت  های جاوا اسکریپت
 • شامل  برای شامل فایل
 • قالب  هایی برای فایل های قالبی که افزونه شما خروجی می دهد
 • دارایی  برای رسانه ها و سایر فایل های دارایی
 • i18n  برای فایل های بین المللی

اگر پلاگین شما بزرگ یا پیچیده است، ممکن است متوجه شوید که باید از پوشه های بیشتری استفاده کنید. به عنوان مثال، WooCommerce دارای پوشه هایی برای بسته ها، داده های نمونه و موارد دیگر است. اینها به نوبه خود شامل زیرپوشه هایی برای مواردی مانند بلوک ها و فایل های مدیریت هستند.

3)اسکریپت ها و شیوه نامه ها :

اگر پلاگین شما محتوایی را که نیاز به یک ظاهر طراحی دارد، در قسمت جلویی یا در صفحه‌ های مدیریت خروجی می‌دهد، ممکن است به شیوه‌ نامه‌ها نیاز داشته باشید. و اگر پلاگین شما از اسکریپت استفاده می کند، به فایل هایی برای این موارد نیاز خواهید داشت.

منطقی است که آنها را در پوشه خود نگه دارید، حتی اگر فقط یکی از هر کدام را داشته باشید. شما باید این اسکریپت ها و شیوه نامه ها را با استفاده از یک تابع اختصاصی در فایل اصلی پلاگین خود در صف قرار دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را هنگام ساختن افزونه انجام دهید.

4) شامل فایل ها :

اگر پلاگین  شما نیاز به سازماندهی دارد، می توانید این کار را با تقسیم کد خود به چندین فایل، به نام فایل های شامل، انجام دهید. include سپس این فایل ها را در پوشه خود قرار داده و با استفاده از یک یا  require تابع، آنها را در فایل افزونه اصلی خود فراخوانی کنید  .

به این ترتیب، می توانید بخش عمده ای از کد خود را در یک ساختار فایل به خوبی سازماندهی و نگه دارید در حالی که فایل افزونه اصلی شما باقی می ماند.

اگر پلاگین شما آنقدرها بزرگ نیست، نیازی به استفاده از فایل های شامل نیست: فقط کد خود را به فایل اصلی افزونه  اضافه کنید.

اما ممکن است متوجه شوید که برای حفظ یک ساختار منطقی، نیاز به سازماندهی این فایل و مرتب کردن مجدد توابع درون آن هنگام اضافه کردن آنها دارید.

اینها رایج ترین عناصر یک افزونه  هستند. ما در مثال پلاگین WooCommerce دیده ایم که می تواند موارد بسیار بیشتری وجود داشته باشد.

یا در پلاگین های کوچکتر ممکن است تعداد بسیار کمتری وجود داشته باشد. اما با توسعه پلاگین های بیشتر، خواهید دید که از این عناصر بیشتر و بیشتر استفاده می کنید.

برای طراحی پلاگین در وردپرس به صورت اختصاصی و دلخواه خود و همچنین اطلاع از قیمت طراحی آن با شماره زیر تماس بگیرید : 09391079393

نحوه گسترش یا ویرایش یک پلاگین موجود:

نحوه گسترش یک پلاگین برای وردپرس

گاهی اوقات ممکن است افزونه‌ ای را در فهرست پلاگین ها یا از یک فروشنده افزونه پیدا کنید که بیشتر کارهایی را که برای انجام آن به یک پلاگین نیاز دارید، انجام می‌دهد، اما نه کاملاً. یا ممکن است پلاگینی را اجرا کنید و بخواهید برخی تغییرات و سفارشی سازی ها را انجام دهید.

منبع باز بودن وردپرس این امکان را فراهم می کند. می‌توانید کد پلاگین دیگری را بگیرید و آن را گسترش دهید یا ویرایش کنید تا آن‌طور که می‌خواهید کار کند.

دو راه برای انجام این کار وجود دارد:

    1. یک پلاگین موجود را بردارید و آن را جدا کنید (یعنی آن را ویرایش کنید تا متفاوت کار کند، قابل اطمینان تر باشد یا ویژگی های اضافی داشته باشد).

    2. پلاگین خود را بنویسید که افزونه اصلی را گسترش دهد.

استفاده از یک  پلاگین موجود و ویرایش آن نسبتاً ساده است: شما کپی خود را در یک سایت توسعه ایجاد می کنید (هیچ وقت زنده نیستید!) و در صورت نیاز آن را ویرایش می کنید. مطمئن شوید که از کنترل نسخه برای ردیابی تغییرات خود در صورت بروز مشکل استفاده می کنید.

گسترش یک  پلاگین با نوشتن افزونه خود کمی پیچیده‌تر است و با هر افزونه‌ ای کار نمی‌کند، اما به نظر من روش قوی‌تری برای انجام کارها است.

بسیاری از محبوب ترین پلاگین ها به طور گسترده از هوک ها و کلاس ها در کد خود استفاده می کنند. می‌توانید قلاب‌ ها را به اکشن متصل کنید و قلاب‌ها را فیلتر کنید و کلاس‌ ها را گسترش دهید تا کد خود را بنویسید، که از کد افزونه موجود به عنوان پایه استفاده می‌کند اما سپس آن را اضافه یا ویرایش می‌کند.

برای مثال، WooCommerce دارای توابع، قلاب‌ها و کلاس‌های زیادی است که API و اسناد توسعه‌ دهنده خود را دارد . هر بخش از سیستم WooCommerce توسط یک یا چند مورد از این توابع، قلاب ها یا کلاس ها تغذیه می شود. 

برای ایجاد تغییرات:

باید شناسایی کنید که کدام کد بخشی از سیستم را که می‌خواهید تغییر دهید را هدایت می‌کند، و سپس افزونه خود را بنویسید که یا به همان قلاب (ها) متصل می‌شود یا کلاس‌ها را گسترش می‌دهد.

متوجه خواهید شد که می‌توانید سفارشی‌ سازی‌ های قابل‌توجهی برای افزونه‌ ای مانند WooCommerce به این روش ایجاد کنید: من یک بار از آن برای تقویت یک سایت فهرست‌بندی استفاده کردم که حتی شامل پرداخت هم نمی‌شد. من از قلاب برای حذف تمام عناصری که نمی‌خواستم و اضافه کردن موارد جدید استفاده کردم.

برای چند نمونه از نحوه اتصال به WooCommerce و گسترش یا ویرایش آن با افزونه خود، به راهنمای ما برای  افزودن توضیحات محصول به صفحات آرشیو  و  افزودن وبلاگ مبتنی بر محصول به فروشگاه خود مراجعه کنید .

 این مثال‌ها فقط سطح آنچه را که می‌توانید به دست آورید خراش می‌دهند، اما به شما ایده می‌دهند که چگونه شروع کنید.

آیا استفاده از افزونه وردپرس باعث کاهش سرعت سایت می شود؟

یکی از مواردی که ذهن خیلی از افرادی را که می خواهند از پلاگین وردپرس  استفاده کنند را به خود مشغول کرده این است که استفاده از این افزونه ها می تواند سرعت وب سایت را کاهش دهد.

برای رفع این ابهام باید بگوییم که با توجه به این که هر افزونه توسط توسعه دهندگان مختلفی طراحی و توسعه داده می شود،

احتمال این که برخی از افزونه ها از نظر طراحی و کد نویسی دارای ضعف باشند یا در خود باگ داشته باشند هست.

برخی مواقع ممکن است این طراحی ضعیف باعث ایجاد مشکلاتی شود. بنابراین مهم است که افزونه را از کجا تهیه می کنید.

توصیه می شود که همواره افزونه ها را از سایت های معتبر دریافت کنید.

مثل خود سایت وردپرس که دارای مخزنی از پلاگین های مختلف است که می تواند بسیاری از نیازهای شما را در طراحی

سایت های مختلف برآورده کند.

زیرا این پلاگین ها توسط جامعه وردپرس به صورت مرتب مورد آزمایش قرار می گیرند و پلاگین هایی که دارای مشکل هستند به

هیچ وجه در مخزن افزونه ها قرار نمیگیرند.

البته نکته ای که باید دقت کنید این است که اگر می خواهید برای یک کار خاص از افزونه ای استفاده کنید به هیچ وجه از دو

پلاگین که کاربرد یکسانی دارند و تقریباً یک ویژگی خاص را به وب سایت شما اضافه می کنند، استفاده نکنید.

افزونه ای را استفاده کنید که بیشترین کارایی را برای سایت شما دارد. همچنین اگر افزونه ای را نصب کردید و بعد متوجه شدید

که بارگذاری سایت شما با مشکل مواجه میشود و این افزونه باعث اختلال در راه اندازی سایت می شود سریعاً آن را حذف

کنید.

استفاده از افزونه وردپرس باعث کاهش سرعت سایت میشود

پلاگین وردپرس را از کجا دریافت کنیم؟

ده ها هزار پلاگین وردپرس رایگان یا پولی وجود دارد که می توانید از سایت های معتبر ایرانی یا خارجی دانلود کنید. همچنین

سایت های بسیار بزرگی وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و توسعه پلاگین های وردپرس فعال هستند و می

توانید با خیال راحت پلاگین های مورد نظر خود را که قابلیت های ویژه ای به وب سایت شما اضافه می کنند از این سایت ها

خریداری نمایید. البته یکی از روش های آسان و رایگان برای دریافت این پلاگین ها مخزن افزونه های وردپرس به نشانی

اینترنتی https://wordpress.org/plugins است.

با مراجعه به این سایت، که سایت خود وردپرس است، شما می توانید در کادر جستجو نام پلاگین مورد نظر خود را تایپ کرده و

آن را پیدا کنید و به صورت رایگان آن را دانلود کرده و بر روی وردپرس نصب کنید.

البته از بخش داشبورد و نصب پلاگین های خود وردپرس هم می توانید به همین سایت دسترسی داشته باشید و پلاگین های

مورد نیاز خود را به راحتی از این بخش دریافت کرده و به صورت خودکار بر روی سایت خود نصب کنید.

اگر نمی خواهید از این سایت استفاده کنید، وب سایت های مختلفی وجود دارند که افزونه های بسیار حرفه ای تری را می توانند در اختیار شما قرار دهند.

تعداد این سایت ها زیاد است. البته برای استفاده از افزونه های این سایت ها باید آن ها را خریداری نمایید. به راحتی می

توانید لیست این سایت ها را که پلاگین های وردپرس را برای خرید در اختیار شما قرار می دهند با یک جستجوی ساده در

اینترنت پیدا کنید.

 

انواع افزونه های وردپرس

نحوه نصب افزونه (پلاگین) وردپرس چیست و چگونه انجام میشود؟

نصب پلاگین وردرپرس کار بسیار آسانی است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک برنامه مدیریت سایت پیشرفته است که

امکانات و ویژگی های بسیار خوبی را برای مدیریت وب سایت ها فراهم می آورد. برای نصب افزونه مورد نظر بر روی سایت،

سه روش وجود دارد که در ادامه با آن آشنا می شویم.

نصب از طریق دایرکتوری وردپرس:

برای این کار کافی است که در سیستم مدیریت محتوای وردپرس، و در داشبورد این سیستم بر روی گزینه پلاگین ها و بعد

افزودن کلیک کنید. با این کار وارد دایرکتوری رسمی وردپرس می شوید و افزونه مورد نظر خود را پیدا کرده و بر روی گزینه نصب

کلیک می کنید.

نصب افزونه وردپرس

نصب افزونه ( پلاگین)  وردپرس خریداری شده:

اگر یک پلاگین وردپرس را از طریق سایت های پولی خریداری کرده اید، مطمئناً یک فایل zip در اختیار دارید. کافی است که در

داشبورد وردپرس به بخش پلاگین ها و بعد افزودن بروید و دکمه آپلود افزونه را در بالای صفحه کلیک کنید و افزونه مورد نظر خود

را که با پسوند zip است انتخاب کرده تا عملیات نصب به صورت خودکار آغاز شود.

افزونه وردپرس خریداری شده

 

نصب پلاگین وردپرس از طریق ftp چیست و چگونه انجام میشود:

برای نصب پلاگین از این طریق کافی است که مراحل زیر را اجرا کنید:

1- فایل zip  را از حالت فشرده خارج کنید.

2- نرم افزار ftp خود را باز کنید.

3- به سروری که سایت وردپرسی شما در آن نصب است متصل شوید.

4- به پوشه “wp-content> plugins”  بروید.

5- پوشه پلاگین خریداری یا دانلود شده خود را که از حالت zip خارج کردید را به سرور خود انتقال دهید.

نصب پلاگین ازطریق ftp

بعد از انجام این کار کافی است به بخش مدیریت سایت وردپرس خود و به قسمت پلاگین های نصب شده بروید. در این قسمت

افزونه هایی را که به تازگی از طریق ftp به سرور انتقال داده اید خواهید یافت. بنابراین پلاگین به خوبی نصب اما هنوز فعال 

سازی نشده است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین مورد نظر  را فعال کنید.

فعال کردن پلاگین از طریق ftp

معرفی چند افزونه پر بازید و مهم در وردپرس :

1) پلاگین وردپرس یواست سئو _ yoast seo چیست و چه کاربردی دارد :

یکی از بهترین پلاگین های وردپرس که پر کاربرد و بسیار کار آمد است پلاگین یواست سئو است این پلاگین بیش از 5

میلیون نصب فعال بر روی وب سایت های وردپرسی دارد .

در واقع این پلاگین به ما کمک میکند تا بهترین مقاله و یا محصول و… از نظر سئو را در وب سایتمان تولید کنیم این پلاگین قسمت

های مختلفی دارد که می توانیم در نسخه رایگان آن به تعریف کلید واژه کانونی _ توضیحات متا _ عنوان مناسب _ بررسی

میزان خوانایی و… و همچنین در نسخه پولی آن میتوانیم به تعریف کلید واژه های مرتبط _ کلمه کلیدی مترادف و…. بپردازیم.

پلاگین یواست سئو

پلاگین وردپرس wpforms چیست و کابردی دارد:

یکی دیگر از پلاگین های پر طرفدار وردپرس پلاگین wpforms است که بیش از 4 میلیون نصب فعال بر روی وردپرس دارد. این

پلاگین برای ساخت فرم های تماس در محیط داخلی وردپرس به کار میرود.

هر نوع وب سایتی نیاز به یک راه ارتباطی با کارگذار و مشتری دارد که یکی از این راه ها ایجاد یک فرم تماس حرفه ای و کار آمد است.

پلاگین wpforms

پلاگین وردپرس Akismet چیست و چه کاربردی دارد  :

 به سراغ سومین پلاگین مهم در وردپرس میرویم که آن پلاگین Akismet است که بیش از 5 میلیون نصب فعال دارد این پلاگین

برای ضد اسپم و ضد هرزنامه در وب سایت های وردپرسی است .

به طور کلی تمامی نظرات کاربران را بررسی میکند نظراتی که دارای لینک های مخرب و اسپم باشند را حذف میکند.

اگر وب سایت شما نظرات زیادی در آن ثبت میشود پس حتما این پلاگین را نصب کنید.

 

پلاگین akismet

پلاگین وردپرس UpdraftPlus چیست و چه کاربردی دارد:

چهارمین پلاگین مهم وردپرس پلاگین UpdraftPlus است که بیش از 3 میلیون نصب فعال دارد . این پلاگین برای پشتیبان گیری

و بازیابی اطلاعات استفاده میشود و فرآیند آن را نیز بسیار ساده میکند.

به شما پیشنهاد میکنیم اگر اطلاعات مهمی درون وب سایت خود دارید و یا به دنبال گرفتن BACK UP  از اطلاعات خود هستید

حتما این پلاگین را نصب کنید.

افزونه UpdraftPlus

پلاگین هایی به صورت کد نویسی اختصاصی :

همان طور که میدانید تمامی پلاگین های وردپرسی که خدمتتان معرفی شد به صورت های مختلف  و کاربرد های متفاوت کد

نویسی میشوند ما در شرکت برنامه نویسی آرتاکد این نوید را به شما میدهیم که با نوشتن پلاگین وردپرس دلخواه و یا

طراحی قالب های وردپرس با قیمت های باور نکردنی شما را در بهبود عملکرد سایتتان یاری کنیم.

جمع بندی :

ما در این مقاله به طور کامل به بررسی انواع افزونه (پلاگین) وردپرس (wordpress plugin) چیست پرداختیم و سعی کردیم که به طور مفصل این مطلب را برای شما عزیزان توضیح داده باشیم امید است که مورد توجه شما قرار بگیرد. اگر میخواهید برای کسب و کار خود یک سایت ودرپرس و یا پلاگین هایی خاصی کدنویسی و یا نصب کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم که این کار را به ما یعنی شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی آرتاکد بسپارید .

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت مشاوره برای کد نویسی _ طراحی سایت و یا طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود با شماره زیر و

یا به نشانی سایت ما مراجعه کنید :

پل های ارتباطی با شرکت آرتاکد:

شماره تماس با ما : 08138254765

نشانی اینترنتی شرکت ما : https://artacode.net

لینک مقالات مرتبط :

وب ‎‏‌سایت چیست و چه کاربردی دارد

معرفی اپلیکیشن PWA

طراحی سایت در همدان

سئو چیست و چرا باید به آن اهمیت دهیم

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.