081-38254765

مقالات طراحی سایت

طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

همه چیز درباره طراحی سایت در ارومیه :

شهر ارومیه نیز مانند سایر شهرها دارای کسب و کار های بسیار و شرکت‌های متعددی است که برای طراحی سایت در ارومیه می‌توان از آنها استفاده نمود.

یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسی شرکت آرتاکد است.

طراحی وب، فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و ارائه محتوا به صورت آنلاین است. به عبارتی دیگر  طراحی وب چیزی است که ظاهر و احساس کلی را هنگام استفاده از یک وب سایت مشخص می‌کند. این فرآیند برنامه ریزی و ساختن عناصر وب سایت از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ‌ها، فونت‌ها و گرافیک را در برمی‌گیرد.

طراحی سایت دارای اجزای متعددی است که با هم کار می‌کنند تا چهره نهایی یک وب سایت را تشکیل دهند، از جمله طراحی گرافیک، طراحی رابط، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و تولید محتوا. این عناصر تعیین می‌کنند که یک وب سایت چگونه به نظر می‌رسد، احساس می‌کند.

حال این سوال مطرح است که چرا داشتن سایت و طراحی وب مهم است؟

نکته اول این که اگر حضور قدرتمندی در وب نداشته باشید کسب و کار و همچنین برند خود را محدود کردید.

مشتریان بالقوه‌ای که در وب، نام تجاری شما جستجو می‌کنند و چیزی را پیدا نمی‌کنند. ممکن است فکر کنند که شما از کار افتاده‌اید و چیزی برای عرضه کردن ندارید.

ثالثاً اگر آنها جستجو کنند و چیزی پایین‌تر از حد معمول پیدا کنند، این تصور را به دست خواهند آورد که شما چندان به شرکت یا محصول خود اهمیت نمی‌دهید. پس هم وجود خود سایت و هم کیفیت آن بسیار مهم می‌باشد.

طراحی سایت ارومیه

نحوه کلی طراحی سایت در شهر ارومیه :

از سری بحث‌هایی که در طی 10 سال گذشته، رونق فراوانی یافته است سایت‌های آنلاین می‌باشد. با فواید سایت آنلاین در قسمت قبل آشنا شدیم و فهمیدیم که وجود آنها برای هر کسب و کاری ضروری می‌باشد.

اما نحوه اینکه چگونه و چطور یک سایت را طراحی کنیم که دارای بیشترین بازده باشد و ما را به اهدافمان برساند کار مهمی است که باید با وسواس هر چه بیشتر انجام شود.

برای طراحی سایت باید از برنامه‌نویسی تحت وب استفاده کرد.

 برنامه‌نویسی در حالت کلی دارای دو نوع می‌باشد که عبارت است از:

استفاده از قالب‌های آماده (همانند وردپرس) و یا برنامه‌نویسی دستی.

در حالت استفاده از قالب‌های آماده مانند وردپرس، نیازی به کد نویسی دستی نداریم و قالب کار از قبل طراحی و برنامه‌نویسی شده است. ما باید آن را نصب و اجرا کرده و از آن استفاده نماییم.

در این حالت سایت دارای یک قسمت پیشخوانی است که ما باید با استفاده از آن می‌توانیم سایت را بر اساس نیازهای خود تنظیم کرده و شخصی سازی کنیم.

اما در حالت دوم کاربر خودش بر اساس ایده خلاقانه خود، شماتیک سایت را طراحی می‌کند و با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی‌ مانند html و css آن را به صورت ایستا در وب درمی‌آورد و سپس با استفاده از زبان برنامه‌نویسی php سایت را داینامیک می‌کند.

بدیهی است که در حالت دوم، چون سایت را ما خودمان به صورت دستی طراحی کردیم و این طراحی مشخص در اختیار کسی قرار ندارد و منحصر به فرد است از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است.

چگونگی طراحی سایت در شهر ارومیه

مراحل طراحی سایت در ارومیه چگونه است ؟

شهر ارومیه نیز مانند سایر شهرها دارای فریلنسرها و شرکت‌های متعددی است که برای طراحی سایت در ارومیه می‌توان از آنها استفاده نمود.

با یک سرچ ساده در گوگل بهترین طراح سایت را می‌توان پیدا کرد. پیشنهاد می‌شود هنگام سرچ کردن، آن فریلنسر و شرکت‌هایی انتخاب شوند که سایت معرفی خودشان در صفحه اول گوگل بالا آمده باشد.

چون این نشان می‌دهد که به اصول کار مسلط بوده و جزئیات سئو و تولید محتوای سایت را بلد می‌باشند. یا آنهایی انتخاب شوند که موقع توصیف پروژه با درک عمیقی از مطلب سخن می‌گویند و همه جزئیات را بلد هستند.

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، دو نوع روش طراحی سایت داریم که عبارت است از: یک، طراحی سایت با استفاده از قالب‌های آماده و دو، طراحی سایت با استفاده از کد نویسی دستی.

شما باید بر اساس بودجه‌ای که دارید مشخص کنید که کدام نوع از روش طراحی سایت را می‌خواهید. سپس با تعدادی طراح، ایده خود را مطرح کرده و در صورت رضایت از یکی، طراحی سایت را به آن واگذار نمایید.

قیمت طراحی سایت در ارومیه چگونه است ؟

قیمت طراحی سایت در ارومیه نیز بر اساس یک استاندارد مشخص، بستگی به این که چه نوع سایتی می‌خواهید داشته باشید متغیر است.

بر این اساس قیمت طراحی سایت می‌تواند بین بازه 6 میلیون تومان تا حتی 15میلیون تومان بستگی به نوع وب سایتتان ( طراحی سایت وردپرس یا اختصاصی ) میتواند متغیر باشد.

اگر شما یک سایت ساده وردپرسی را بخواهید که فقط قابلیت آپلود کردن پست را داشته باشد و اصول سئو در آن به طور دقیق رعایت نشده باشد، مسلماً قیمت طراحی آن کمترین مقدار خواهد بود.

اما اگر یک سایت فروشگاهی منحصر به فرد بخواهید که بر اساس ایده و تفکرات شما طراحی شود و تا کنون نسخه‌ای از آن موجود نباشد.

این کار نیازمند کدنویسی و وقت گذاشتن بسیار زیاد است پس قیمت طراحی آن نسبت به حالت قبلی بسیار بیشتر خواهد بود. به طور کلی بستگی به تعداد امکانات درخواستی شما و نوع روش طراحی، قیمت طراحی سایت متغیر است.

لیست مقالات مرتبط : 

طراحی سایت در کرمان 

طراحی سایت در همدان 

سفارش طراحی پلاگین وردپرس

سفارش اختصاصی طراحی قالب وردپرس

طراحی انواع وب سایت ها 

طراحی سایت در گرگان

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.