081-38254765

مقالات طراحی سایت

بازاریابی ویدئویی چیست ؟

بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ چیست ؟

بازاریابی ویدئویی یا همان ویدئو مارکتینگ یکی از پر طرفدار ترین اجزای دیجیتال مارکتینگ است ویدئو مارکتینگ در کل به معنای دنبال کردن آسان استراتژی هایی که منجر به موفقیت می شوند است.

حال این سوال پیش می آید چگونه در بازاریابی اینترنتی موفق شویم ؟

ویدئو مارکتینگ یا همان بازاریابی ویدئویی ابزاری عالی برای افزایش مزیت مورد نیاز آن است. مقاله زیر که در ادامه می آید توصیه هایی را ارائه می دهد که می توانید برای کسب و کار خود از آنها استفاده کنید.

آپارات ویژگی های ویرایش را برای کاربران ارائه می دهد. می توانید حاشیه نویسی را روی ویدیوها اضافه کنید.

به یاد داشته باشید که ساختن یک ویدیو فقط نیمی از کار است!

ویدئو مارکتینگ چیست

شما همچنین مسئول تبلیغ ویدیوهای خود هستید. اگر بازاریابی خوبی داشته باشید، می توانید در مدت زمان نسبتاً کوتاهی 900 درصد افزایش تعداد مشترکین خود را دریافت کنید. شما می توانید محتوای عالی تولید کنید، اما مردم باید بدانند کجا آن را پیدا کنند.

بسیاری از مردم هر روز به دنبال دستورالعمل هایی در مورد نحوه انجام یک کار آنلاین می شوند. وقتی تخصص شما نشان داده شد، آنها می خواهند بیشتر بدانند.

به موضوع پایبند باشید و مطمئن شوید که تمرکز خود را حفظ کنید:

زمانی که به درستی آماده نباشید می‌توانید به راحتی از موضوع دور شوید. سعی کنید یک طرح کلی از قبل نوشته شده از آنچه ویدیوی خود می خواهید تهیه کنید. متمرکز بودن به شما کمک می کند محصول خود را با موفقیت بازاریابی کنید.

از یک رویکرد ثابت در ویدیوهای خود استفاده کنید:

می توانید جدی باشید یا لحن سبک تری اتخاذ کنید و بینندگان خود را سرگرم کنید. شما باید محصول و مخاطب هدف خود را در نظر بگیرید.

این به طور کلی به عنوان “تماس برای اقدام” شناخته می شود. برای مثال، اگر می‌خواهید بینندگان در خبرنامه شما مشترک شوند، از آنها بخواهید روی پیوندی که در توضیحات ویدیو ارائه می‌دهید کلیک کنند.

با استفاده از بازاریابی ویدئویی، نگاه عمیق تری از کسب و کار شخصی خود را به مشتریان بالقوه ارائه دهید. به مخاطبان خود نشان دهید که محصول چگونه ساخته می شود یا چیزهای خنده داری که در دفتر شما می گذرد. مردم از دیدن جنبه شخصی کسب و کار شما قدردانی خواهند کرد.

سه پایه برای فیلم های حرفه ای در ویدئو مارکتینگ ضروری است:

جلوه های لرزان دوربین فقط برای فیلم های ترسناک است! برای ویدیوهای بازاریابی خود، احتمالاً باید با یک عکس ثابت بمانید که در زمان نیاز به جابجایی، حرکت صافی داشته باشد.

ویدیوی شما باید آموزنده و مستقیم به اصل مطلب باشد. بینندگان اینترنتی معمولاً دامنه توجه کمتری نسبت به آنچه فکر می کنید دارند. اگر می‌خواهید جلوی سرگردانی مردم را در میانه‌ی مشاهده بگیرید، سعی کنید ویدیوی خود را کمتر از 5 دقیقه نگه دارید. حتی اگر محتوای شما شگفت انگیز باشد، اگر تماشا نشود کمکی نخواهد کرد.

به بینندگان اطلاع دهید که عجله دارند. نحوه به دست آوردن محصولی را که در ویدیو دیده اند روشن کنید. بهترین راه برای پایان دادن به ویدیوی خود با یک فراخوان محکم و قوی برای اقدام است.

به این ترتیب، جایی که محصولات و خدمات شما نیز می توانند بررسی شوند. با استفاده از این روش بازدیدها را از دست نخواهید داد.

یک رایگان تبلیغاتی مانند یک کتاب الکترونیکی آموزنده ارائه دهید و به آنها اطلاع دهید که در ازای ثبت نام چه چیزی به دست خواهند آورد. آنها چهره شما را باور خواهند کرد.

هنگام ساخت یک ویدیو به زبان خارجی، از یک مترجم حرفه ای کمک بگیرید:

اگر می خواهید محصولاتی را به کسانی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند بفروشید، به مترجمان آنلاین اعتماد نکنید. وقتی مردم بفهمند که می‌خواهید به آنها بفروشید، احترام بیشتری خواهید داشت.

یک روش هوشمند برای استفاده از بازاریابی ویدئویی به عنوان ابزاری برای تعامل مستقیم با مشتریان شما است. می توانید ویدیوهایی بسازید که به سؤالات آنها پاسخ دهد. این می تواند به مشتریان شما کمک کند که احساس کنند کمی بیشتر درگیر هستند.

قبل از اینکه کسب‌وکار خود را بسازید، ویدیوهای کسب‌وکارهای دیگر را تماشا کنید:

خودتان ترجیحات ویدیویی خود را از دیدگاه یک مصرف‌کننده بیابید. از افراد نزدیک خود نیز بخواهید این کار را انجام دهند. از اطلاعاتی که به دست می آورید برای موفقیت ویدیوهای خود استفاده کنید.

در حالی که یک ویدیوی 3 دقیقه ای خوب است اگر آموزشی باشد، بیشتر ویدیوهای تبلیغاتی باید کمتر از یک دقیقه باشند. مردم دیگر به هیچ چیز توجه زیادی نمی کنند، بنابراین مطمئن شوید که توجه آنها را به سرعت جلب می کنید تا در طول ویدیو درگیر آنها باشید.

بعد از اینکه طعمه را گرفتند، به احتمال زیاد کل ویدیو را تماشا خواهند کرد:

چگونه می خواهید توجه آنها را جلب کنید و آن را حفظ کنید؟ این واقعاً به مخاطبان هدف شما و انواع چیزهایی که در ویدیو صحبت می کنید بستگی دارد.

ویدیوهای تولید شده توسط رقبای خود را که در حال ارسال هستند تماشا کنید. سرقت ادبی نکنید، بلکه راه هایی را بیابید که ویدیوی خود را متمایز کنید. ویدیوهای زیادی را تماشا کنید تا بتوانید بدانید که چگونه با آنها تفاوت داشته باشید.

چیزهایی را که قبلاً می دانید را در بازاریابی ویدئویی خود آموزش دهید:

هیچ کس دیگری نمی تواند مانند شما محصول شما را تبلیغ کند. با بحث در مورد نکات یا نحوه انجام کاری نشان دهید که چرا در زمینه کاری خود بهترین هستید. آنها مجذوب خواهند شد و به احتمال زیاد ویدیوهای اضافی را تماشا خواهند کرد.

برای یک دوست برای سازنده ویدیو بسیار مفید است. این یک راه عالی برای نگه داشتن افراد هفته به هفته برای دیدن محتوای جدید است. حتی می‌توانید با ارائه اطلاعات کمی بیشتر در مورد یک موضوع خاص، ویدیوهای خود را بخشی از یک مجموعه رشته کنید.

اگرچه اکثر ویدیوهای آنلاین شما کوتاه خواهند بود و باید به این صورت باشند، اما باید طولانی تر مانند نمایش ها را نیز ارائه دهید. ویدیوهایی که طول کمتری دارند باید برای مخاطبان گسترده صحبت کنند. ویدئوهای طولانی‌تر ممکن است مخاطبان باهوش‌تر را مورد هدف قرار دهند و به عمق موضوع بپردازند.

ممکن است بخواهید ویدیوهای طولانی را به دو ویدیوی مجزا تقسیم کنید.

بخشی از خود را در ویدیوی خود قرار دهید. تخصص خود و آنچه در مورد محصول صحبت می کنید را توضیح دهید. از طریق ویدیو به بیننده اجازه دهید بداند شما چیست. هر چند خیلی قوی نشوید. در عوض، اما سعی کنید به آرامی خودتان را در بین ویدیوهایی که می سازید به اشتراک بگذارید.

بینندگان موبایل مطمئناً از توجه به نیازهای آنها خوشحال خواهند شد.

هنگام ویرایش ویدیوهای خود، کاشی‌ها و/یا زیرنویس‌ها را اضافه کنید. این می تواند یک راه عالی برای دریافت موضوع ویدیوی شما و متمایز کردن بخش های متمایز آن باشد. اگر آموزش می‌سازید، هر مرحله را به وضوح مشخص کنید و از زیرنویس‌ها استفاده کنید.

سعی کنید یک ویدیو برای کسب و کار خود بسازید:

از نکاتی که در این مقاله یاد گرفتید استفاده کنید و سعی کنید خلاق باشید. شما باید خودتان را به کار بگیرید و چند ویدیوی باکیفیت بچینید که به خوبی شما را نشان دهد. ویدیوهای شما می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی در کسب و کار شما باشد.

لیست مقالات مرتبط : 

چند کلید ساده برای موفقیت در بازاریابی ایمیلی

چگونگی بازاریابی محتوا با رعایت 3 نکته مهم

طراحی سایت وردپرس چگونه است ؟

آموزش گوگل سرچ کنسول

سفارش ساخت ربات بورس 

چگونه یک شرکت سئو کار حرفه ای پیدا کنیم؟

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.