081-38254765

مقالات طراحی سایت

سئو چیست و چه کاربردی دارد

سئو چیست

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

در این مقاله به بررسی این که سئو چیست و یا در کل سئو سایت  و چه تاثیری در افزایش آمار بازید وب سایت های مختلف دارد.

SEO مخفف کلمه Search Engine optimization است. سئو یا اس‌‎ای‌‏‍‌‎او به طور خلاصه یعنی بهینه‌ سازی سایت برای موتور‌های جستجو.

تا به حال شده که در گوگل حول کلمه کلید‌ی خاصی مثل طراحی سایت در همدانسرچ کنید. حتما مشاهده کردید که

برخی از نتایج، نسبت به دیگر نتایج در رتبه بالا‌تری قرار می‌گیرد. موتور‌های جستجو براساس این الگوریتم پیاده‌ سازی شدند

که برخی از نتایج را بالاتر از دیگر نتایج نمایش بدهند.

سئو سایت چیست:

بهینه‌ سازی سایت یا همان SEO بر اساس این الگوریتم‌ها خواهد بود در ادامه به تفصیل به SEO سایت و علت اهمیت آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

سئو چیست و اهمیت آن

سئو چیست و علت اهمیت آن در رشد کسب‌ و‌ کار:

همانطور که در مقدمه گفتیم؛ SEO یعنی بهینه‌‌سازی‌ سایت براساس الگوریتم‌های گوگل. بهینه‌ سازی سایت براساس آنچه که کاربر می‌خواهد.

موتور‌های جستجو بر این اصل سوارند که کاربران را به سمت سایت‌ های هدایت بکنند که آنها در کمترین زمان به نتیجه دلخواه

برسند. بنابراین : سئو یعنی بهینه‌سازی سایت برای سریع تر به نتیجه رسیدن کاربران به هیچ عنوان SEO به معنای

استفاده از تکنیک‌های غیر‌قانونی در راستای ارتقا رتبه سایت نیست. SEO شامل مجموعه‌‌ ای از قوانین مشخص که از طرف

گوگل مورد تائید است می‌باشد. در Seo قرار نیست با تکنیک خاصی در زمان کم به رتبه اول صفحه نتایج گوگل برسیم.

بلکه قرار است طی تلاش مداوم در راستای ارائه مطالب ارزنده به کاربران؛ تعداد کاربران راضی از سایت خود را ارتقا بدهیم.

با بهبود رضایت کاربران نسبت به مطالب ارائه‌ شده به آنها، رتبه سایت نیز در گوگل ارتقا می‌یابد. بنابراین در SEO ما می‌کوشیم تا خواسته کاربران را به بهترین نحو جواب بدهیم.

چرا سئو سایت مهم است ؟

برای درک ارزش SEO، اجازه دهید تعریف خود را به سه بخش تقسیم کنیم:

نتایج جستجوی ارگانیک: فهرست‌های بدون پرداخت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) که موتور جستجو تعیین کرده است به درخواست کاربر مرتبط است.

تبلیغات (در این زمینه، تبلیغات PPC یا پرداخت به ازای کلیک) بخش قابل توجهی از بسیاری از SERP ها را تشکیل می دهند. نتایج جستجوی ارگانیک از این تبلیغات متمایز است.

زیرا آنها بر اساس الگوریتم های رتبه بندی ارگانیک موتور جستجو قرار می گیرند تا پیشنهادات تبلیغ کننده. شما نمی توانید برای رتبه بندی صفحه خود در نتایج جستجوی ارگانیک هزینه ای بپردازید.

بیایید بیشتر با بهینه سازی یک سایت برای موتور های جست و جو آشنا شویم : 

آیا برای جذب بازدیدکنندگان سایت خود به کمک نیاز دارید؟

ممکن است مجبور شوید وب سایت خود را بهینه کنید. موتورهای جستجو ممکن است گاهی اوقات احساس خزش تصادفی کنند، اما از قوانینی پیروی می کنند که وب سایت شما نیز باید از آنها پیروی کند. نکاتی که در ادامه می بینید به شما این امکان را می دهد که رتبه خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

1) مطمئن شوید که فراموش نکرده اید که robots.txt را فعال کنید:

در بسیاری از موارد، زمانی که یک سایت در حال توسعه است، طراحان وب از فایل robots.txt استفاده می‌کنند تا از ایندکس کردن سایت توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنند. برخی از همین طراحان وب فراموش می‌کنند که فایل robots.txt را هنگام راه‌اندازی سایت حذف کنند. اگر می دانید که سایت شما در چه تاریخی راه اندازی می شود، یک نکته این است که یک کار cron ایجاد کنید که فایل robots.txt را به طور خودکار در تاریخ تعیین شده حذف می کند.

بهینه سازی موتورهای جستجو به دلیل تأثیر آن بر رشد آینده، در لیست اولویت بسیاری از شرکت ها قرار دارد. باید در نظر داشته باشید که پیوندهایی به اطلاعات جدید در سایت خود به برخی از پلتفرم های شبکه های اجتماعی مناسب مانند فیس بوک یا توییتر ارائه دهید. منطق ساده است، تعداد مکان هایی که لینک های شما در آن مشاهده می شود می تواند چندین برابر شود، بنابراین تعداد مشتریان بالقوه افزایش می یابد.

2) حتما از برچسب های عنوان بسیار توصیفی استفاده کنید تا موتورهای جستجو محتوای سایت شما را به راحتی درک کنند:

بیش از 60 کاراکتر نروید، زیرا بسیاری از موتورهای جستجو از نشان دادن بیشتر از این خودداری می کنند. آنها همچنین متن یا اصطلاحاتی را که بعد از آن نقطه آمده اند وزن کمتری می دهند.

سعی کنید خود را از قوانین سخت‌گیرانه‌تر سبک AP، به‌ویژه در مورد مراجع دوم، دور کنید و به سمت استفاده مناسب SEO از نام‌های کامل در منابع بعدی در داستان خود بروید. این برای شما مفید خواهد بود زیرا صفحه نتایج موتور جستجو هنوز تا حدی بر اساس تراکم و تکرار کلمات کلیدی است.

3) لینک دادن به لیست ها برای صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان بسیار محبوب است و می تواند به بهینه سازی موتور جستجوی شما کمک کند:

شما می توانید مقالات زیادی را در اینترنت بیابید که به عنوان یک لیست 10 برتر یا لیست 100 نکته برتر یا حقایق کوچک نوشته شده اند. در صورت امکان، مقالاتی را که به خوبی نوشته شده اند با محتوای مرتبط ارائه کنید که به صورت فهرستی با اعداد و نه گلوله تشکیل شده است، مانند “10 روش برای خرید یک ماشین جدید”.

4) اگر می خواهید موتورهای جستجو بتوانند فهرستی از صفحات سایت شما ایجاد کنند، نقشه سایت بخش مهمی از وب سایت شما است.

بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو به طور یکسان از نقشه سایت استفاده می کنند که گاهی اوقات نوار ناوبری نامیده می شود، یافتن صفحات سایت شما را آسان تر می کند. با قرار دادن نقشه سایت، بدون توجه به اینکه سایت شما چقدر بزرگ یا کوچک است، رتبه موتور جستجوی خود را افزایش خواهید داد.

آیا می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کنید؟

یک استراتژی کارآمد بهینه سازی موتور جستجو استفاده از ویژگی متن ALT با هر تصویری که در سایت خود قرار می دهید است. این به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی خود را در مکان های بیشتری قرار دهید و یک قسمت اضافی می تواند ناحیه متن ALT یک تصویر باشد.

چند سایت اصلی مبتنی بر وب برای راه اندازی یک وب سایت جدید به نام Schema.org ترکیب شدند تا به بهینه سازی موتورهای جستجو کمک کنند. سایت واژگان رایج را فهرست می کند. این سایت به مدیران وب‌سایت‌ها و توسعه‌دهندگان اصطلاحات سئو را نشان می‌دهد و به آنها آموزش می‌دهد که چگونه رتبه خود را با موتورهای جستجو بهبود بخشند. هدف این سایت این است که منبعی برای توسعه دهندگان سایت باشد.

5) از ابزار رایگان وب مستر استفاده کنید:

اکثر موتورهای جستجوی معتبر در واقع این موارد را به صورت رایگان به صاحب وب سایت ارائه می دهند. این محصولات سودمند به شما این امکان را می دهد که سایت خود را به روش های مختلفی بهینه کنید، از جمله افزایش رتبه بندی خود در موتور جستجوی ارائه دهنده خدمات. موتورهای جستجو گاهی اوقات ترجیح می دهند که از ابزار آنها استفاده کنید و آن را در رتبه بندی خود در نظر بگیرید.

6) ابزارهای رایگانی را بیابید که به شما کمک می کند ارسال کنید:

چندین وب سایت ابزارهای ارسال خودکار را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی به صدها سایت فهرست مقاله ارسال کنید. برای یافتن ابزارهای رایگانی که این کار را انجام می دهند بسیار سخت جستجو کنید. اکثر سایت ها برای این کار هزینه ای دریافت می کنند، اما اگر خوش شانس باشید، آن هایی را خواهید یافت که این کار را نمی کنند.

7 ) برای سئو سایت خود مراحل زیر را پیش بگیرید و شروع به کار کنید :

هنگامی که سایت خود را با سئو راه اندازی می کنید، چند کلمه کلیدی را برای بهینه سازی انتخاب کنید و تلاش خود را روی آن متمرکز کنید. تلاش برای استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی مختلف منجر به رقیق شدن کلمه کلیدی می شود، جایی که وزن کلمات کلیدی شما در متن از بین می رود. اگر باید کلمات کلیدی مختلفی داشته باشید، صفحات متعددی ایجاد کنید که می توانند به صفحات محصول شما پیوند داده شوند.

8) موتور جستجو تمام دارایی های موجود در وب سایت شما را بهینه می کنند:

با انجام SEO در صفحات گسترده (.xls)، اسناد (.doc، .pdf)، ویدئوها (avi.)، صوتی (.mp3)، ارائه‌ها (.ppt.) و تصاویر (.jpg، gif، .png.) در شما وب سایت، می توانید تعداد پرس و جوهای جستجویی را که جستجوگران وب را به وب سایت شما ارجاع می دهند و ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد، به حداکثر برسانید.

هنگام ساخت بک لینک برای افزایش رتبه صفحه نتایج موتور جستجوی وب سایت خود، مطمئن شوید که همه URL ها یکسان هستند. موتورهای جستجو http://www.website.com و http://website.com را به عنوان دو URL مقصد متفاوت می بینند، بنابراین اگر هنگام ایجاد بک لینک بین URL ها جابجا شوید، تلاش های سئوی خود را کم می کنید.

9) اگر در مورد استفاده از تکنیک های سئو جدی هستید، صبور باشید:

احتمالاً نتایج فوری را نخواهید دید. ممکن است ماه ها طول بکشد تا شما به مزایای کار خود پی ببرید. این امر به ویژه در صورتی صادق است که شرکت شما نسبتاً کوچک باشد و اگر مدت زیادی است که تجارت آنلاین انجام نداده اید.

10 ) هنگام نوشتن یک مقاله برای اهداف سئو، دستورالعمل های خاصی وجود دارد که باید برای نتایج مطلوب دنبال کنید:

گوگل مقالاتی را ترجیح می دهد که بین 1300 تا 1500 کلمه باشند (البته این مقدار میتواند متغیر باشد ). مقاله را با کلمات کلیدی بیش از حد بار نکنید، زیرا این کار در واقع اثربخشی آن را کاهش می دهد. استفاده از کلمات کلیدی را به 1-3٪ محدود کنید. این به 1-3 بار در هر 100 کلمه ترجمه می شود. هر چیزی بیش از این به نظر می رسد خنثی و غیرطبیعی است و هم مردم و هم موتورهای جستجو را از کار می اندازد.

چندین گزینه وجود دارد که می توانید از آنها برای دریافت لینک های ورودی به وب سایت خود استفاده کنید. مقاله نویسی، انجمن های پیام، بیانیه های مطبوعاتی، ارسالی دایرکتوری ها و وبلاگ ها همگی می توانند ترافیک سایت شما را فراهم کنند. از لینک های خروجی به نفع خود استفاده کنید. این پیوندها در نهایت به شما امتیاز بیشتری در نتایج موتورهای جستجو می دهند.

بهینه سازی موتور جستجو واقعی است. این مقاله دارای اطلاعاتی است که به رتبه بندی سایت شما کمک می کند. همه چیز را دوباره بخوانید و آنچه را که می توانید اجرا کنید. طولی نمی کشد که موفقیت را تجربه می کنید.

نتایج جستجوی ارگانیک در مقابل پولی :

کیفیت ترافیک ارگانیک:

کاربر و درخواست جستجوی او چقدر با محتوایی که در وب سایت شما وجود دارد مرتبط است. شما می توانید تمام بازدیدکنندگان جهان را جذب کنید،

اما اگر آنها به سایت شما می آیند زیرا گوگل به آنها می گوید که شما منبعی برای رایانه های اپل هستید، در حالی که واقعاً کشاورز هستید که سیب می فروشید، این بازدیدکنندگان احتمالاً سایت شما را بدون آن ترک خواهند کرد.

تکمیل هر گونه تبدیل ترافیک با کیفیت بالا فقط شامل بازدیدکنندگانی می شود که واقعاً به محصولات، اطلاعات یا سایر منابعی که سایت شما ارائه می دهد علاقه مند هستند.

seo با کیفیت بالا بر تلاش موتور جستجو برای تطبیق هدف جستجوی کاربر با صفحات وب لیست شده در SERP سرمایه گذاری می کند.

مقدار ترافیک ارگانیک:

تعداد کاربرانی که از طریق نتایج جستجوی ارگانیک به سایت شما می رسند. کاربران به احتمال زیاد روی نتایج جستجویی که نزدیک بالای SERP ظاهر می شوند کلیک می کنند،

به همین دلیل مهم است که از استراتژی SEO خود برای رتبه بندی صفحات مرتبط تا آنجا که می توانید استفاده کنید. هرچه بازدیدکنندگان باکیفیت بیشتری را به سایت خود جذب کنید، احتمال افزایش تبدیل های ارزشمند بیشتر می شود.

اگر شما یک آژانس یا SEO داخلی هستید که به دنبال منابعی برای آموزش مشتریان یا سهامداران شرکت خود در مورد بازاریابی جستجو هستید، پیشنهاد می کنیم این ارائه را در مورد اصول و ارزش SEO کپی کنید، شخصی سازی کنید و به اشتراک بگذارید.

فاکتور های مهم رتبه بندی سئو سایت از نظر گوگل چیست ؟

در تصویر پایین فاکتور های مهم رتبه بندی SEO از نظر کمپانی moz را مشاهده میکنیم.

سئو کاران از درک خود از این عوامل رتبه‌بندی برای توسعه و اجرای استراتژی‌ های بازاریابی جستجو استفاده می‌کنند. که شامل تعادلی از بهترین شیوه‌ های درون صفحه، خارج از صفحه و فنی است.

سازمانی که امیدوار است رتبه های بالای SERP را به دست آورد و حفظ کند و در نتیجه ترافیک کاربران با کیفیت بالا را زیاد کند،

باید از استراتژی ای استفاده کند که تجربه کاربر  را در اولویت قرار دهد، تاکتیک های رتبه بندی غیر دستکاری را به کار گیرد و در کنار موتورهای جستجو و کاربران تکامل یابد.

تغییر رفتارها لازم به ذکر است که در حالی که سایر روش‌های بازاریابی دیجیتال مانند بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO)، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و مدیریت جامعه اغلب با SEO مرتبط هستند، این تاکتیک‌ های دیگر عموماً مرتبط هستند.

خارج از محدوده و تعریف بازاریابی جستجوی سنتی. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این زمینه ها هستید برای اطلاعات بیشتر جهت SEO سایت با این شماره تماس بگیرید: 08138254765

علت اهمیت سئو (SEO) برای تمام وب سایت ها در چیست ؟ 

پیش از آن که بخواهیم در مورد اهمیت این موضوع صحبت بکنیم؛ به آمار زیر توجه بفرمایید :

1) در هر روز ۳٫۵ میلیارد و تقریباً در هر ثانیه حدود ۴۰۰۰۰ جستجو در گوگل انجام می‌شود.

2) در حدود 65 درصد از جستجوها در گوگل به کسب‌وکارهای محلی اختصاص دارند.

3) 93 درصد تجربه‌های خرید آنلاین با یک جستجو ساده شروع شده است.

4) 75درصد جستجو‌گران یه کلمه کلیدی جواب خود را در صفحه اول دریافت میکنند.

در صورتی که در ابتدای مسیر کسب‌و‌کار خود باشید نیاز به دیده‌ شدن دارید تا بتوانید در راستای بیزینس خود مشتریان خود‌ را

جذب کانال‌های ارتباطی خود بکنید. این میسر نیست مگر با اصول دیجیتال مارکتینگ. فرض بگیرید بخش زیادی از کاربرانی که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند، در گوگل سر‌در‌گم هستند. با یک استراتژی مناسب میتوان این کاربران که حاوی یک

جریان درآمدی بسیار مناسبی برای کسب‌ و‌ کار شما است، جذب سایت شما بشوند. با اندکی توجه به آمار بالا متوجه اهمیت

نقش گوگل در زندگیمان خواهید شد. به طور خلاصه می‌توان این طور  گفت که ادامه دادن در این بازار بدون دیجیتال مارکتینگ و

افزایش بازدید با استفاده از تبلیغات ممکن نیست پس در اولین فرصت حتما  seo site را جدی بگیرید و یا اینکه مشاهده گر جذب کاربران گوگل توسط رقیبانتان باشید.

تفاوت سئو (SEO ) سایت و تبلیغات اینترنتی در چیست ؟

بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار ها می‌پندارند، SEO سایت همان تبلیغات اینترنتی است. اما تفاوت اساسی بین این دو نوع جذب کاربر وجود دارد که آن این است :

شما در تبلیغات اینترنتی پس از اتمام دوره تبلیغات خود کاهش چشم گیری در جذب کاربران به سایت خود را مشاهده می‌کنید.

اما در seo هیچگاه دوره زمانی به عنوان اتمام دوره خدمات seo تعریف نمی‌شود. حال به هر دلیل شما جلوی رعایت اصول seo

در سایت خود را بگیرید الزاما بازدید شما به طور ناگهانی صفر  نمی‌شود. در ضمن seo مانند تبلیغات اینترنتی به محض شروع

هزینه کردن به شما نتیجه نمی‌دهد؛ بلکه در سئو کردن سایت باید صبر را چاشنی کار بکنید. ممکن است پس از چندماه انجام

خدمات seo، شما بتوانید نتایج کار خود را روی سایت ببینید.

نکته حائز اهمیت این است که برخی فکر میکنند که تبلیغات گوگل ادز  ( google ads ) همان seo است. این نوع تبلیغات نیز دوباره تفاوت های اساسی با این موضوع دارد. در این نوع تبلیغات شما به گوگل هزینه ای را پرداخت می‌کنید و برای مدت مشخصی تعداد

کاربرانی را به سایت خود جذب می کنید. با اتمام دوره تبلیغات خود در گوگل به رتبه واقعی خود بازگشته و هیچ گونه بهبودی در

رتبه سایت شما رخ نمی‌دهد.

آیا میدانید بهترین قالب وردپرس برای سئو چیست ؟

اهداف سئو سایت چیست:

همانطور که یکی از هدف‌های اصلی هر موتور جستجوی این است که بتواند به کاربرانش بهترین نتیجه ها را نمایش دهد تا

کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته خود برسند. این میسر نیست مگر با رتبه بندی سایت ها براساس یکسری الویت

ها. بنابراین مهم‌ترین هدف seo رتبه بندی و بهبود ارائه خدمات به کاربران جستجو‌گر است.

seo برای سایت‌ ها نیز شامل هدف جذب کاربران سردرگم به مطالب سایت می‌باشد. هر‌چند که هدف اصلی seo در کوتاه

مدت بدست نمی‌آید اما در صورت بدست آمدن می‌تواند نتایج بسیار مناسبی را در راستای جذب کاربر برای سایت داشته باشد.

به طور کلی اهداف دیگر Seo را این چنین می‌توان نام برد :

1) افزایش ترافیک سایت‌ ها

2) رتبه بندی نتایج برای کاربران جستجو‌گر

3) برندینگ سایت

4) افزایش فروش محصولات کسب‌و‌کار شما

5) بهترین راه تبلیغات ماندگار

انواع سئو ( Seo):

در وب سایت ها سئو به طور کلی به چند روش دسته‌بندی می‌شود. در نوع اول به دسته‌های On-Page Seo، Off_Page Seo

 تقسیم می‌میشود. در نوع دوم به سئو ( کلاه‌ سیاه _ کلاه‌ خاکستری و کلاه‌ سفید ) تقسیم می‌شود. که در زیر به تفصیل هر یک را مورد بررسی قرار می دهیم.

انواع سئو برای سایت ها

سئو کلاه سفید چیست:

در این نوع Seo، براساس اصول مشخص و قوانین مورد تائید گوگل، seo کار در تلاش است برای سایت رتبه بالاتری را در صفحه

نتایج گوگل کسب کند. این نوع seo امن‌ترین و ماندگار‌ترین نتیجه را برای سایت دارد. در ضمن بدست آوردن نتیجه در سئو کلاه

سفید نیازمند سعی و تلاش مستمر و از همه مهم‌تر صبر می‌باشد.

سئو کلاه سیاه چیست :

این نوع seo کاملا براساس تکنیک های کوتاه مدت برای کسب رتبه‌ خوب در گوگل است. این رتبه به زودی بدست می‌آیید اما

ماندگار نیست. چون این نوع سئو کردن سایت از طرف گوگل منع شده است بنابراین در صورتی که ربات های گوگل متوجه

تکنیک‌های seo کلاه سیاه شوند، سایت شما را جریمه یا حتی در برخی موارد پنالتی می‌کنند.

سئو کلاه خاکستری چیست :

این نوع seo نیز ما بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه است. در این نوع seo اقداماتی انجام می‌شود که به نظرمان کلاه سفید

است اما از طرف گوگل منع شده است. هر seo کاری ممکن است برای مدتی سئو کلاه خاکستری بکند.

On_page Seo:

سئو داخلی سایت شامل مجموعه‌ی از کار‌های است که ما بر روی محتوا و سایت خودمان انجام می‌دهیم تا هم  ربات‌های

گوگل و کاربران به خواسته خود برسند. در این seo ما به دنبال بهینه‌سازی سایت از لحاظ موارد داخلی هستیم.

Off_Page Seo:

بخش قابل توجهی از نظر گوگل و توجه ربات های گوگل بر روی روابط سایت ها با یکدیگر می‌باشد. مجموعه از  تکنیک ها مرتبط

بر روابط هر سایت با دیگر سایت ها را در دسته SEO Off_Page می‌شمارند. در واقع این نوع SEO روی روابط سایت ما با دیگر

سایت های موجود متمرکز می‌شود.

انواع ابزار های مهم برای بهبود سئو سایت ها و آنالیز سایت :

Analytics google (1 (گوگل آنالیتیکس )

Tag manager google (2  ( گوگل تگ منیجر)

Google search console (3 ( گوگل سرچ کنسول )

ابزارهای معرفی شده در بالا تماما اطلاعاتی درباره انواع کاربر ها سن و سال آن ها نوع ملیت و یا حتی علاقه مندی های آن ها

در قسمت های مختلف سایت را به میدهند که شدیدا برای بهبود seo سایت ضروری هستند.

برای آموزش ثبت گوگل سرچ کنسول اینجا کلیک کنید 

جمع بندی و نتیجه گیری :

در واقع اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوییم که سئو چیست ؟ باید گفت که : به طور کلی SEO، یعنی بهینه سازی. که این بهینه سازی سایت برای ربات‌ها و کاربران.

یعنی بهبود سایت به نحوی که کاربران بتوانند در کوتاه‌ ترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسند. با توجه به آمار سرچ روزانه انسان ها در موتور های جستجو مختلف، امروزه حضور در موتور های جستجو و کار برروی رتبه سایت خوذمان از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.

در ضمن seo با تبلیغات اینترنتی تفاوت های بسیاری دارد اما مهم‌ترین تفاوت آن ماندگاری و نوع نتیجه گرفتن در اس‌ای‌او نسبت به تبلیغات اینترنتی می‌باشد.

SEO به طور کلی به چندین روش دسته بندی می‌شود که میتوان به سئو On_Page و Off_Page اشاره کرد و یا حتی seo کلاه سفید،  seo کلاه خاکستری و  seo کلاه سیاه.

تیم سئو و محتوا شرکت آرتاکد همراه شما است تا به شما در کسب رتبه بالاتر همراهی نمایید. برای مشاوره رایگان و کسب

اطلاعات بیشتر می‌توانید با متخصصان ما ارتباط برقرار بکنید.

یک پیشنهاد ویژه برای افرادی که سئو سایت خود را به ما یعنی شرکت طراحی سایت آرتاکد می سپارند در نظر گرفته شده است برای اطلاع از این پیشنهاد فقط کافی است که با ما تماس حاصل فرمایید:

پل های ارتباطی با شرکت آرتاکد برای افزایش SEO :

نشانی سایت : https://artacode.net

شماره ی تماس با مشاوران : 08138254765

لینک های مرتبط:

طراحی پلاگین وردپرس چگونه است ؟

خدمات سئو در همدان

طراحی سایت وردپرس

معرفی اپلیکیشن PWA

طراحی سایت شرکتی 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.