081-38254765

مقالات طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، شرکت طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت پزشکی با وردپرس

امروزه خدمات پزشکی به صورت آنلاین رشد چشم گیری داشته است. به دلیل افزایش حضور کاربران در سطح وب پزشکان متخصص و کادر های درمانی به این فکر افتاده اند که برای ارائه خدمات درمانی خود در فضای اینترنت اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند.

در واقع با این کار آن میتوانند خدمات خود را به صورت کاملا آنلاین به بیماران خود ارائه کنند. از جمله ویژگی های مهمی که باید پس از طراحی سایتِ پزشکی رعایت شود میتوانیم به : 

ارائه نوبت دهی برای بیماران از سراسر کشور به صورت آنلاین _ دادن مشاوره رایگان برای پیشگیری یا خود درمانی_ ارائه یک بخش راهنمای برای افراد با بیماری های خاص و…

معرفی چگونگی طراحی سایت پزشکی:

طراحی سایت پزشکی در دنیای امروزی دقیقا مانند داشتن یک مطب برای پزشکان متخصص و کادر درمانی است. ما در این مقاله بیشتر به مراحل و چگونگی راه اندازی یک سایت پزشکی میپردازیم.

همچنین مزایا و معایب داشتن یک سایت و به بررسی این که در کل چرا باید یک سایت اینترنتی برای کسب و کار خود داشته باشیم؟ و یا این تعرفه طراحی سایت پزشکی چه قدر است.

طراحی سایت پزشکی چیست ؟

روز به روز افراد بیشتری برای جستجوی انواع مختلف خدمات آنلاین می شوند و خدمات پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.یک مطالعه اخیر نشان می دهد که 83٪ از کاربران اینترنت به دنبال اطلاعات مراقبت های بهداشتی آنلاین هستند.

بنابراین، درک قدرت اینترنت به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در تلاش خود برای دستیابی به بخش قابل توجهی از مشتریان هدف ضروری است.

از آنجایی که هنگام ساخت سایت پزشکی خود باید به مواردی توجه کنید، این پست نکات ارزشمندی را نشان می دهد که راز طراحی وب سایت پزشکی موفق را آشکار می کند.

طراحی سایت پزشکی در ابتدا می تواند دلهره آور به نظر برسد. مگر این که طراحی و ساخت سایت پزشکی خود را به شرکت برنامه نویسی با تیمی مجرب مانند آرتاکد بسپارید.

یک سری از ساختار های این وب سایت ها را باید به صورت تخصصی انجام دهیم علاوه بر این، آنها به راحتی باید قابل تنظیم باشند تا بتوانید تنظیمات لازم را انجام دهید و سایت مورد نیاز کسب و کار و مخاطبان هدف خود را بسازید.

ویژگی های یک وب سایت پزشکی حرفه ای چیست؟

در ابتدا، اطمینان از اینکه طرح‌ بندی وب‌ سایت شما ساده و قابل پیمایش آسان است، حیاتی است. یک سیستم ناوبری بصری به مشتریان احتمالی شما این امکان را می دهد که اطلاعات مورد نظر خود را بدون پرش از یک برگه به ​​برگه دیگر پیدا کنند.

بنابراین، ساختار مناسب سایت ایجاد شده برای ارتقای خدمات یا محصولات پزشکی نیمی از یک پروژه موفق است. مشاهده انواع نمونه کار طراحی سایت برای شما در این بخش بسیار واجب میشود.

علاوه بر این، سئوی درون صفحه را بهبود می بخشد و ترافیک جدیدی را به ارمغان می آورد. تاکید مناسب بر معناشناسی، دسته بندی ها و زیرمجموعه ها راحتی کاربران را تضمین می کند.

سفارش طراحی سایت پزشکی چگونه است ؟

سفارش طراحی وب سایت پزشکی با آرتاکد

 ما به شما در ادامه سفارش طراحی سایت پزشکی به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک خواهیم کرد.

طراحی سایت پزشکی، امروزه یک امر بسیار مهم برای هر پزشک و دفتر پزشکی است. با توجه به رقابت بین پزشکان، داشتن یک وب سایت حرفه ای برای مشتریان جدید و موجود بسیار مهم می باشد.

هنگامی که برای خود یک سایت پزشکی می خواهید طراحی کنید، باید به بررسی فعالیت ها و درخواست های مشتریان خودتان توجه کنید.

باید بتوانید طراحی بهینه و پاسخگویی به نیازهای مشتریان را ارائه دهید.

در طراحی سایت پزشکی، باید از طرح هایی استفاده کرد که مرتب و روان هستند. علاوه بر آن، به اصول طراحی UI / UX پایبند باشید. این اصول همچنین باید با شناخت سفارش دهنده سازگار باشد.

باید نکات امنیتی را نیز در نظر داشته باشید، برای محافظت از اطلاعات پزشکی بیماران.

همچنین بهتر است برای سایت خود یک بخش Blog داشته باشید، برای ارائه مطالب پزشکی جذاب و اطلاعات مفید به دست کاربران در باره بهداشت و درمان.

درک کامل نیازهای شما برای طراحی سایت پزشکی و جذب مشتریان برای شما بسیار مهم است.

در نهایت موفقیت این سایت به صورت مستقیم به تجربه کاربری بهتر همچنین به محتوا و طراحی قابل ملاحظه بستگی دارد. پس اگر به دنبال سفارش طراحی سایت پزشکی خود هستید، ما راهنمایی و کمک لازم را به شما خواهیم داد.

شرکت طراحی سایت آرتاکد با بیش از 10 سال سابقه در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت تا پایان کار ایجاد یک سایت حرفه ای با شما خواهد بود.

برای سفارش طراحی سایت پزشکی و اطلاع از قیمت های بروز با این شماره تماس حاصل کنید :

“08138254765”

آشنایی بیشتر با شرکت طراحی سایت پزشکی و چگونگی خدمت رسانی آن ها :

دوستان عزیزی که آشنایی کامل با طراحی سایت ندارند و میخواند اطلاعات بیشتری در این باره بدست بیاورند تا با ذهنی آماده به بررسی مطالب این مقاله بپردازند میتوانند به سایت ما مراجعه کنند.

خب بیش از این از مطلب دور نشویم.

همان طور که اطلاع دارید امروزه علم بشر در حال پیشرفت است و بیشتر خدمات و مقالات و یا محصولات یک مجموعه در قالب یک سایت اینترنتی موجود شدند.

شرکت طراحی سایت پزشکی با هدف جلب رضایت مشتری و جذب آن میکوشند که خدمات خود را به نحوه ی احسنت برای مخاطبین خود ارائه کنند.

حال شاید این سوال به ذهن شما برسد که چرا باید یک سایت اینترنتی برای شغل خود داشته باشم و یا این سایت ها از نظر محتوایی باید شامل چه مواردی باشند و…

دوستان عزیز افرادی هستند که در مشاغل خود زمانی مشتری یا مراجعه کننده برای آن ها به طور غیر قابل تصوری کاهش پیدا کرده و خودشان نیز از این همه افت در زمینه ی کاری خود بسیار ناراضی و درمانده هستند.

این کاهش ناگهانی زمانی اتفاق افتاده است که کسب و کار آن ها در شروع بسیار پر رونق و بعد از دوره ای افت شدید پیدا کرده است.

این افراد به ناچار با دو راه روبه رو میشوند:

اضطراب در کار

1) ورشکستگی و تعطیل کردن مشاغل با ضرری بسیار زیاد

2) ادامه دادن به شغل های پیشین خود با قبول ضررهای موجود در بازار

طبق توضیحاتی که در بالا این افراد با انتخاب هر کدام از موارد بالا دچار شکست میشوند.حال به نظر شما اگر این سری افراد با تبلیغات درست و مداوم به صورت 24 ساعته و نمایش کسب و کارتان در مکان هایی که امروزه به شدت پیشرفت کرده است مانند اینترنت و شبکه های اجتماعی و… میتواند به فروش پر سود خود باز گردد؟

بله درست فهمیدید راه حل های موجود در بالا بسیار کار امد هستند اما چگونه یک تبلیغ 24 ساعته و یا نمایش در شبکه ی اجتماعی را داشته باشیم؟

ما در شرکت طراحی سایت آرتاکد تمام راه حل های بالا به علاوه به شما در رابطه با میزان جذب مشتری و مخاطب بالا و فروش بسیار موفقبرای کسب و کارتان از صفر تا صد به همراه مشاوره بسیار حرفه ای در کنار شما هستیم.

طراحی سایت پزشکی شامل چه مواردی است ؟

شرکت طراحی سایت پزشکی باید شامل چه مواردی باشد

همان طور که می دانید یک سایت پزشکی باید به گونه ای طراحی شود که افراد مراجعه کننده به آن علاوه بر گرفتن پاسخ سوالات خود در رابطه با چگونگی مصرف دارو ها و عوارض آن و… به طور کامل با محیط سایت ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت پزشکی شامل انبوهی از اطلاعات است که باید به درستی به بازدیدکنندگان معرفی کنید. اینکه آنها چقدر سریع چیزی را که به دنبال آن هستند پیدا می کنند.

عمدتاً به ساختار و مسیریابی بستگی دارد. اگر انجام آن با ۲ تا ۳ کلیک آسان باشد، کاربران به احتمال زیاد در سایت خواهند ماند،در غیر این صورت آن را ترک می کنند. لطفاً مشکلات رایج را بررسی کنید تا اشتباهات تکرار نشود:

  1. کاربران نمی دانند از چه صفحه ای استفاده می کنند و چگونه می توانند به صفحه دیگری بروند.
  2. بازدیدکنندگان به مدتی نیاز دارند تا بفهمند کجا و چگونه اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند یا اصلاً نمی توانند داده های ارزشمندی پیدا کنند.

سایت شما با یک طرح منحصر به فرد ناشناخته و غیرقابل درک برای بازدیدکنندگان متفاوت است. از ویژگی‌های مفید سازنده وب‌سایت پزشک برای پیوند دادن صفحات استفاده کنید. این کار باعث میشود تا بازدیدکنندگان وب‌سایت بتوانند در صورت نیاز مراحل خود را به صفحه اصلی ردیابی کنند.

همچنین مراقب الگوریتم های موتورهای جستجو باشید و مطمئن شوید که صفحات و محتوای شما را می بینند.

بدین منظور این سایت باید شامل مواردی چون :

1) قسمتی برای اضافه کردن عنوان های : داروها _ سلامت مردان و زنان _ بیماری ها _ تغدیه _ سلامت کودکان_و…

2) قسمتی برای نوشتن مقالات پزشکی _ دارویی

3) بخش معرفی پزشکان برای بیماران مختلف در هر زمینه

و مواردی که علاوه بر شکل ظاهری باید یک طراحی حرفه ای را دارا باشد ازجمله :

1) رسپانسیو بودن ( نمایش کامل و بدون نقص در موبایل ها )

2) افزودن مقالات بر پایه ی استراتژی سئو

3) استفاده ی بهینه در استفاده از فایل های css , html , javascript و..

4) سیستم نوبت دهی آنلاین برای وب سایت های پزشکی ضروری است.

بنابراین، کاربران تاریخ و زمان در دسترس و مناسب را انتخاب می‌کنند و زندگی پزشکان و مدیران را آسان‌تر می‌کنند.

و  تمام مواردی و جزئیاتی که در طراحی یک سایت باید رعایت شود را ما در شرکت آرتاکد به شما نوید میدهیم. دوستان عزیز یک سایت پزشکی علاوه بر تمام ریز فاکتور های بالا باید یک سری ویژگی های دیگر نیز داشته باشد همچون ارائه ی خدمات به

صورت آنلاین مانند پرسش و پاسخ با مشاوران پزشکی و.. که همه این فاکتور ها باعث بهتر دیده شدن و کسب رضایت بیشتر مخاطبین میشود.

اگر از ابتدای مقاله تا این جا مارا دنبال کرده باشید مشاهده کرده اید که داشتن یک سایت پزشکی و یا در کل یک سایت حرفه ای برای مشاغلتان دارای چه ویژگی هایی بوده است به نظر شما این موارد میتواند شامل چه ویژگی هایی باشد ؟

برخی از ویژگی های ساختاری یک وب سایت پزشکی :

فرم های بیمار:

یک وب‌سایت پزشکی باید فرم‌های بیمار و فرم‌های تعاملی داشته باشد. به طوری که مشتریان بالقوه بتوانند قبل از رسیدن به مطب شما، آن‌ها را در قرار ملاقات‌های برنامه‌ریزی شده پر کنند. از طریق سایت ارسال کنند یا به آنها دسترسی داشته باشند. اطمینان حاصل کنید که این فرم ها را در مکانی آسان برای یافتن مانند برگه خوش آمدگویی قرار دهید.

می توانید از رنگ های مناسب برای بیمار مانند سبز برای جلب توجه و جلب توجه کاربران استفاده کنید تا بتوانند این فرم ها را به راحتی پیدا کنند.

هنگامی که آن را با طراح وب سایت درمانگر انتخابی خود انجام می دهید، احساس مراقبت از رفاه بیمار را ایجاد می کنید. این چیزهای کوچک می توانند به مرور زمان جمع شوند و شما را از رقبا متمایز کنند.

حساب شخصی :

این ویژگی طراحی وب سایت پزشکی یک تصمیم عالی برای تجربه کاربری برتر است. بنابراین، مراجعین قرار ملاقات ها، توصیه ها و نسخه های پزشک خود را بررسی خواهند کرد.

برای آشنایی با رابط و تجربه ی کاربری ( UI/UX ) همین حالا کلیک کنید

ابزار چت آنلاین :

این پشتیبانی 24/7 تعامل با مشتریان را در دسترس تر می کند و تبدیل ها را بهبود می بخشد. این یک راه عالی برای تحت تاثیر قرار دادن کاربران با پاسخ سریع و قدردانی از زمان آنها است.

برای ایجاد چنین چت، توصیه می کنیم در مجموع، برای طراحی وب سایت پزشکی، عملکردی که ذکر شدمورد نیاز است. اهمیت اولیه برای فروشگاه های آنلاین متمرکز بر فروش دارو یا تجهیزات، کارت محصول، جستجو بر اساس دسته ها، فیلترها و درگاه های پرداخت مختلف است.

 مزایای داشتن یک وب سایت موفق چیست؟

1) مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی

2) تبلیغات به صورت 24 ساعته و آنلاین بدون نیاز به شخص خاصی برای این کار

3)  تغییر قیمت بروز در محصولات

4) ایجاد بخش رضایت مشتریان در ارتباط با محصول بدون نیاز به تبلیغ

5) نمایش تمام فعالیت های شما در زمینه ی شغلی شما برای همه شهر های ایران و حتی خارج از کشور و خیلی مزیت هایی که یک سایت آنلاین میتواند داشته باشد.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس چگونه است؟ 

طراحی انواع سایت پزشکی با وردپرس

ابتدا بیایید کمی بیشتر با وردپرس آشنا شویم، در واقع وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (cms)است که با آن میتوانید یک وب سایت کاملا حرفه ای داشته باشید.

طراحی سایت پزشکی با وردپرس چندین مزیت دارد که تقریبا همه ی افراد به همین دلایل به سراغ طراحی سایت با وردپرس میروند. از جمله این مزیت ها میتوان به :

هزینه و تعرفه طراحی سایت پزشکی برای شما بسیار کاهش می یابد _ سرعت ساخت آن بالا تر از سایت های اختصاصی است. میتوانید برای کسب و کار خود یک قالب کاملا اختصاصی طراحی کنید _ امنیت بالایی دارد. و….

این موارد جز شاخص ترین موضوعاتی بود که بیشتر افراد به همین دلایل به سراغ وردپرس میروند. برخی از سایت هایی که میتوان با وردپرس طراحی کرد:

1) طراحی سایت دندان پزشکی :

شما میتوانید با طراحی یک سایت آنلاین دندان پزشکی به موارد مختلفی همچون :

امکان ورود بیماران با نام کاربری و رمز عبور _ ارائه ی انواع خدمات مخصوص به دندان پزشکی از جمله کشیدن دندان _ عصب کشی _ پر کردن دندان _چگونگی پرداخت هزینه ها و..  همچنین موارد بسیار زیادی که میتوانید با دانش خود اضافه کنید.

2) طراحی سایت داروخانه ای :

با طراحی این سایت میتوانید به پخش انواع دارو و ارائه ی خدمات آنلاین به صورت پرسش و پاسخ در رابطه با نحوه ی مصرف دارو ها _ موجود بودن یا نبودن دارو های کم یاب در بازار _ ارائه ی بخشی برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در سایت خود و…

3) طراحی سایت مخصوص پزشکان :

با طراحی این سایت شما میتوانید یک پل ارتباطی با بیماران و پزشکان حاذق بر قرار کنید یک توصیه ی مهم در رابطه با این پزشکانی که در این سایت فعایت میکنند باید در ساعاتی خاص حتما به صورت انلاین به ارائه ی خدمات بپردازند.

چگونه یک سایت پزشکی را سئو کنیم :

برای معرفی وب سایت خود به گوگل و نمایش آن در صفحات اول ابتدا باید سئو سایت خود را بهبود ببخشیم.

در واقع سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت از دید موتور های جست و جو این کار به صورتی انجام میشود.

تمامی مطالب و محتویات داخل سایت و حتی خارج آن به نحوه احسن کار های خود را برای نمایش بهتر در دید مخاطب انجام دهند.

این سری کار ها را باید فرد مختصص سئو سایت (با استفاده از افزونه ی yoast seo و یا افزونه های دیگر ) انجام دهد اگر به همچین فردی در زمینه ی سئو سایت نیاز دارید به شما پیشنهاد میکنیم که به سایت ما یعنی شرکت طراحی سایت پزشکی و سئو سایت آرتاکد مراجعه کنید.

سخن پایانی:

خب همان طور که مشاهده کردید ما در این مقاله به معرفی کامل طراحی سایت پزشکی پرداختیم. تلاش ما فقط برای آشنایی شما با این نوع طراحی سایت و بهینه سازی آن (سئو سایت ) را داشتیم.

دوستان و همکاران گرامی همان طور که مشاهده کردید داشتن یک سایت اینترنتی در زمانی که تمام مشاغل موفق به صورت آنلاین فعالیت میکنند بسیار لازم و ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی انواع سایت های فروشگاهی _ شرکتی _ پزشکی و خدماتی همچون سئو سایت _ طراحی و ساخت اپلیکیشن _ طراحی قالب اختصاصی وردپرس و…به صورت آنلاین همراه با مشاوره رایگان در شهر همدان و سراسر کشور به artacode.net مراجعه کنید.

 یا با شماره روبه رو جهت مشاوره رایگان تماس حاصل کنید :

08138254765

لینک های مرتبط :

وب ‎‏‌سایت چیست و چه کاربردی دارد

افزونه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت در شیراز

معرفی اپلیکیشن PWA

طراحی سایت شرکتی

یک پاسخ

  1. یک مقاله کاملا مفید در زمینه طراحی سایت های پزشکی من که خیلی استفاده کردم ممنون از نویسنده این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *