081-38254765

طراحی سایت ایرتیباط ترکیه

طراحی سایت وردپرس خبری

  • طراحی UI/UX
  • وردپرس
  • المنتور
تاریخ انجام : فروردین 99

همان طور که میدانید امروزه با وجود اینترنت و فضای مجازی دیگر جای برای روزنامه ها و مجلات خبری نیست. شما میتوانید با طراحی سایت وردپرس خبری خود یکی از این منابع برای اطلاع رسانی به مخاطبین خود باشید.

تمامی کاربران با استفاده از فضای مجازی و اخبار در سطح وب به تمامی اطلاعات روز دنیا دست پیدا میکنند. ایجاد یک وب سایت برای اطلاع رسانی یا همان یک سایت خبری بسیار بسیار مهم خواهد بود.

طراحی و ساخت سایت وردپرس خبری وب سایت ایرتیباط ترکیه:

طراحی و ساخت سایت اختصاصی ایرتیباط ترکیه به صورت کاملا حرفه ای و دقیق با روش هایی که در ادامه به بررسی آن ها میپردازیم :

نمونه کار موفق طراحی سایت دکتر فرهادی وکیل دادگستری

پیاده سازی این وب سایت با استفاده از تکنولوژی های به روزی همچون :طراحی سایت وردپرس ( wordpress)  _ المنتور ( elementor) _ طراحی ui/ux و… صورت گرفته است.

ما برای استفاده از این تکنولورژی ها از جدیدترین و کاملترین روش های کدنویسی و طراحی سایت بهره میبریم.

برای مثال برای ساخت یک سایت فروشگاهی به صورت طراحی پنل اختصاصی یا وردپرسی از جدید ترین روش های کدنویسی و طراحی سایت استفاده میکنیم.

خدمات سئو برای وب سایت های مشتریان :

سئو در کل به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می باشد برای آشنایی بیشتر با سئو کردن سایت همین حالا به لینک زیر مراجعه کنید : سئو چیست ؟

در واقع خدمات سئو شرکت ما یعنی شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت آرتاکد برای تمامی وب سایت ها اعم از وب سایت های شرکتی _ پزشکی و… قابل اجرا است.

دانلود پلاگین معروف یواست سئو از سورس اصلی : yoast seo

نمونه کار موفق دیگری به نام طراحی سایت پارس صنعت

هزینه طراحی انواع سایت ها چه مقدار است ؟

درباره هزینه طراحی انواع وب سایت ها باید خدمتتان عرض کنیم که هر سایتی به نسبت امکانات متفاوتی که برای ان طراحی میشود هزینه متفاوتی دارد.

مثلا سایت وردپرسی آماده هزینه ی متفاوتی با یک وب سایت با کد نویسی اختصاصی دارد لازم به ذکر است که مدت زمان طراحی هر دو سایت نیز کاملا متفاوت خواهد بود و این بستگی به سلیقه و نظر شما مشتری گرامی نیز دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره روبه رو تماس حاصل کنید  : 09391079393

برای اطلاع از چگونگی طراحی سایت های وردپرسی مانند وب سایت با وردپرس خبری به همراه انجام خدمات سئو در شهر همدان و سراسر کشور به نشانی زیر مراجعه کنید.

www.artacode.net

و یا برای گرفتن مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید :

08138254765

لینک مقالات مرتبط:

ساخت ربات تلگرام

افزونه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

وب ‎‏‌سایت چیست و چه کاربردی دارد ؟

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت چیست ؟

معرفی اپلیکیشن PWA

سفارش طراحی پلاگین وردپرس

شما در حال مشاهده اسکرین شات این نمونه کار هستید 

irtibat for artacode