افزایش سئو سایت در استان همدان :

 قبل از معرفی خدمات سئو سایت در همدان  ابتدا به سراغ معرفی چگونگی انجام سئو برای

سایت های مختلف می پردازیم همانطور که در مقالهسئو چیست گفته ایم سئو

عبارت است از مجموعه‌ی از اقداماتی در راستای افزایش رنک یک وب‌سایت در

صفحه نتایج گوگل، بنابراین چون هرگونه اقدامی در راستای بهبود رضایت کاربران و

ربات های گوگل می‌تواند رتبه شما را در صفحه نتایج گوگل ارتقا بدهد، آن را بخشی از سئو می‌دانند.

سئو عبارت است از اقداماتی در راستای بهینه سازی وب‌ سایت شما در کسب رضایت

مشتری هایتان به گونه‌ی که منجر به افزایش رتبه شما در گوگل شود.

اما سئوال مهم تر این است که چرا باید به سئو اهمیت بدهیم؟ فرض بگیرید می‌دانید بخش زیادی از مشتریان شما در گوشه‌ی از بازار سردرگم ایستاده و

منتظر خدمات / محصولات شما هستند. اگر شما بتوانید آن گروه از افراد را متقاعد به توجه به خود بکنید توانسته‌اید جریان ورودی مشتریان خوبی را به

کسب‌و‌کار خود ایجاد نمایید. آن گوشه بازار که توده زیادی از مشتریان شما سردرگم خدمات و محصولات شما هستند گوگل است. بنابراین با توجه به سئو

شما می‌توانید جریان ورودی مشتریان به کسب‌و‌کار خود را به طور چشم گیری افزایش بدهید.

2000000000000

بیش از 2 تریلیون جستجو در جهان ( در سال )

50000000000

بیش از 250 میلیارد جستجو در ایران ( در سال)

خدمات سئو در همدان با آرتاکد

بسیاری از کسب‌و‌کار ها در همدان می‌پندارند با هزینه های نامنظم در راستای تبلیغات شهری مانند تبلیغات تراکتی، بنری و… می‌توانند جریان قابل توجه‌ی از مشتریان را به کسب‌و‌کار خود ایجاد نمایند. اما واقعیت این است که در دنیای دیجیتال امروز که بسیاری از مشتریان محلی پیش از هرگونه مراجعه‌ی به کسب‌و‌کاری آن را گوگل می‌کنند، پتانسیل بسیار بالای در صفحات گوگل نهفته شده است که تحت هیچ شرایطی نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد. با اندک تلاش و بهبود صفحات سایتتان شما می‌توانید بخش قابل توجه‌ی از مشتریان محلی موجود در صفحات گوگل را به صفحات خود سوق بدهید. تیم سئو و تولید محتوا آرتاکد با ارائه خدمات مرتبط با سئو و تولید محتوا، می‌تواند شما را در کلمات کلیدی دلخواهتان به رتبه اول صفحات گوگل ارتقا بدهد.

انواع خدمات سئو سایت در استان همدان

چرا سئو سایت خود را به آرتاکد بسپاریم؟

شرکت برنامه‌نویسی آرتاکد با تجربه های موفقی که در سال‌های گذشته

بدست آورده است، اکنون با دید کاملا مناسبی نسبت به انواع وب‌سایت های

کشوری و محلی می‌تواند برای وب‌سایت شما به بهترین شکل تولید محتوا

کرده و سایتتان را برای موتور های جستجو بهینه سازی نمایید.

شرکت برنامه‌نویسی آرتاکد خود در استان همدان مستقر است و آشنایی

کاملی نسبت به فضای کسب‌و‌کار های همدان دارد و می‌تواند شما را در

کسب رتبه بالاتر در جستجو‌های محلی همراهی کند.

دفاتر ما :

شعبه 1 : همدان، خیابان فرهنگ، مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا همدان، واحد 20

شعبه 2 : خیابان سیزده خانه، دفتر شرکت برنامه‌نویسی آرتاکد | Artacode

ویژگی های یک تیم سئو خوب در استان همدان و سراسر کشور

همانطور که در هر کسب‌وکاری اصولی حاکم است و تیم های خوب از تیم های ضعیف متمایز می‌شوند، سئو سایت و تولید محتوا نیز شامل این این قانون می‌باشد. تیم های خوب با اصول مشخص از تیم های بد یا حتی مخرب متمایز می‌شوند.در زیر به برخی از این موارد اشاره کرده‌ایم 

مهارت کافی در بحث های بهینه سازی وب‌ سایت برای مشتریان شما

 

آشنایی کامل به سئو مخرب ( سئو کلاه سیاه ) و استفاده از قوانین درست و صحیح سئو در شهر همدان و سراسر کشور

تجربه کافی در سئو در همدان و دیگر شهر های کشور و آشنا بودن نسبت به فضای کسب‌و‌کار

ارائه ی برنامه ریزی و تعیین استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت

ارائه خدمات  سئو با قیمت مناسب در استان همدان و دیگر استان ها

توانایی تولید محتوا در حوزه کسب‌و‌کار شما

توانایی برقرار ارتباط با کسب‌و‌کار های مرتبط با شما

قدرت بهینه سازی تکنیکی صفحات وب‌ سایت شما

غالبا پروسه سئو و بهینه سازی برای موتور ها جستجو، فعالیتی زمان بر است و در کوتاه مدت نمی‌توان به نتایج دلخواه رسید، پس از تیم های که به شما قول نتیجه گیری در زمان کوتاه می‌دهند بپرهیزید چرا که این کار ممکن است حتی موجب حذف شدن دائمی صفحات شما از نتایج گوگل می‌شود.

مزایای انجام سئو سایت در همدان

همانطور که گفتیم سئو می‌تواند جریان بسیار مناسبی از مشتریان را برای شما ایجاد، نمایید. اما این پروسه مزایی بسیار خوبی را برای وب‌سایت شما دارد، که برای مثال می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

1) بهینه سازی وب‌سایت شما برای مشتریان شما

2) مشتریان شما درزمان کمتری و راحت تر به خواسته‌ی خود می‌رسند.

3) از آنجایی که بسیاری از افراد گوگل را منبع موثق برای خود می‌دانند، کسب رتبه بالا در گوگل می‌تواند موجب مرجع قرار گرفتن برند شما شود پس حتما به فکر سئو سایت خود باشید

3) برند سازی و افزایش شهرت شما در محل فعالیتتان

4) افزایش فروش

5) بالا رفتن درآمد

6) جذب مشتریان به صورت دائمی به کسب‌و‌کارتان

مراحل سئو سایت برای کسب‌ و‌ کار های در همدان

سئو وب‌ سایت در همدان متناسب به فعالیتی که انجام می‌شود دارای مراحلی است که باید تمام مراحل به صورت اصولی و با استراتژی مشخص انجام شود. مراحل بهینه سازی وب‌سایت شما در گوگل شامل مراحل زیر است:

مرحله اول

آنالیز سئو

مرحله دوم

تدوین استراتژی سئو

مرحله سوم

عقد قرارداد

مرحله چهارم

رتبه 1 گوگل

قیمت سئو سایت در همدان

با توجه به مراحل یک پروژه سئو در همدان و تعداد کلمات کلیدی که شما برای سئو شدن می‌خواهید و میزان رقابت در کسب‌و‌کار شما هزینه پروژه سئو شما متغییر خواهد بود. بایستی در این زمینه با متخصصان با ما تماس حاصل بفرمایید تا با برآورد درستی از هزینه پروژه سئو خود برسید.

در سئو یک وب‌ سایت از لحاظ هزینه‌ی هیچ سقفی وجود ندارد؛ بلکه شما می‌توانید بیشتر از رقبایتان به این موضوع توجه کنید تا بتوانید در رتبه بالاتری قرار بگیرید.

سوالات متداول

یک تیم خوب باید نسبت به کار شما متعهد باشد و همانطور که اشاره شد این تیم باید با دید مناسبی باید اقدام به بهینه سازی وب‌سایت شما در صفحات گوگل بکند. در سئو باید هوشمندانه عمل کرد و نسبت به رقبا برای مشتریانتان خدمات بهتری را ارائه داد. این کار از عهده‌ی تیمی برمی‌آیید که آشنایی کاملی نسبت به استراتژی های سئو و رقبای شما داشته باشد.

برای جواب به این سوال باید به همه جوانب کار توجه کرد، از میزان رقابت پذیری کلمه کلیدی شما، رقبای شما، و وضعیت فعلی وب‌ سایت شما. شاید نتوان به طور دقیق زمان مشخصی را برای اهداف مشخص کرد ولی با جرئت می‌توان گفت که پروژه های سئو همگی نیازمند صبر و تداوم در کار ها هستند.

 

از آنجایی که سئو  و بهینه سازی وب‌ سایت پروسه‌ی است زمان بر، تیم سئو و تولید محتوا ما  در همدان به شما پیشنهاد می‌کند به صورت فاز به فاز در کلمات کلیدی خود به رتبه بالا برسید.

در شرکت برنامه‌نویسی آرتاکد گزارش های تیم سئو به صورت هفتگی و ماهیانه انجام می‌شود. ما شما را به صورت هفتگی و ماهیانه در جریان کار های که انجام شده است قرار خواهیم داد.

با توجه به تجربه ماف در سئو شکستی وجود ندارد و هرگونه بهینه سازی در پروسه وب‌سایت شما هرچند ممکن است دیر اما بالاخره نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.

شما عزیزان میتوانید برای انجام خدمات سئو به تیم حرفه ای شرکت آرتاکد مراجعه و از صفر تا صد کار خود را از ما بخواهید. ویا اگر سایت شما وردپرسی بود می توانید با مراجعه به سایت wordpress.org افزونه ای

yoast seo را مستقیما دانلود کنید.

 

مشاوره ی سئو