کسب و کار خودت رو بیمه کن

اسنپ شات | Snapshot

اسنپ شات یک سیستم بک آپ گیری خودکار است که هر چند دقیقه به صورت کامل از سایت شما بک آپ گرفته و در فضا ابری آرتاکد نگهداری می کند و در صورت لزوم تنها با یک کلیک به هر نسخه از وب سایت خود که نیاز داشتید برمی گردید . 

Snapshot feature

ویژگی های اسنپ شات

با اسنپ شات هرگز نگران از دست رفتن اطلاعات حساس کسب و کار خود نباشید

ذخیره سازی ابری

با سرورهای ابری ما اطلاعات شما هرگز از بین نخواهند رفت

قابلیت زمان بندی

تنظیم زمان بندی بک آپ گیری از سایت تنها با چند کلیک

فایل نصب آسان

بازگردانی سایت به نسخه دلخواه تنها با یک فایل چند کیلیو بایتی

بازگردانی خودکار

در صورت نیاز تنها با یک کلیک می توانید به نسخه های قبلی بازگردید

What is snapshot

اسنپ شات چکار می کند؟

اگر شما نیز کسب و کار آنلاین دارید حتما تا کنون نگران این موضوع بوده اید که در صورت اینکه تیم فنی و یا هریک از افرارد گروه شما  تغییر کوچکی رو سایت انجام دهد ممکن است سایت به کلی از دسترس خارج شود. در این مواقع معمولا مدیران سایت ها روزانه اقدام به بک آپ گیری از سایت خود می کنند، که یک فرایند کاملا زمان بر می باشد  و همچین در صورت نیاز به بازگردانی بک آپ نیاز به داشتن دانش فنی و همینطور سرعت اینترنت مناسب می باشد.  یک سیستم بک آپ گیری خودکار از سایت شما که به وسیله آن می توانید طبق زمان بندی خودتان و به صورت خودکار از سایت خود بک آپ بگیرید می تواند این دغدغه شما را به عنوان مدیر سایت برطرف سازد. این بک آپ ها بر روی سرورهای ابری اسنپ شات نگهداری می شوند و در صورت اینکه نیاز به بازگردانی به یک نسخه خاص از وب سایت خود را داشتید تنها با یک کلیک به نسخه مورد نظر خود بازخواهید گشت. 

customers

نظرات مشتریان

همین حالا در اسنپ شات ثبت نام کنید

Cloud server

ذخیره سازی ابری !

یک سرور ابری روی یک پارتیشن مجازی، متشکل از چندین سرور فیزیکی، برای حداکثر مقیاس‌پذیری و در دسترس بودن قرار دارد. با این سرور اطلاعات شما به جای ذخیره سازی در یک فضا به صورت همزمان در چندین سرور مختلف در جاهای مختلف ذخیره میشود در صورت از بین رفتن اطلاعات هر یک از سرورها اطلاعات شما بر روی سرور های دیگر محفوظ می ماند . پس نگران از بین رفتن بک آپ های خود نباشید

Scheduling capability

قابلیت زمان بندی !

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ، به صورت هفتگی و برخی به صورت روزانه از هاست شما بک آپ تهیه می کنند و در صورت لزوم بک آپ را برای شما بازگردانی می کنند. نکته ترسناک برای هر کسب و کاری این است که در صورت اینکه در بازه یک هفته و حتی یک روز از تاریخ اخرین بک آپ، اطلاعاتی از جمله خریدهای مشتریان و دیتای مهم کسب و کار که بر روی سایت ذخیره شده اند، از بین بروند آن گاه چگونه به این اطلاعات حیاتی دسترسی مجدد پیدا کنند. اسپ شات برای رفع این مشکل قابلیت بک آپ گیری از نیم ساعت تا هر مقداری که شما نیاز داشته باشید را فراهم کرده تا ریسک از بین رفتن اطلاعات حیاتی کسب و کار شما رو نزدیک به  صفر برساند.

Automatic  recovery

بازگردانی خودکار !

پس از ثبت در اسنپ شات و انجام تنظیمات لازم، اسنپ شات به صورت خودکار شروع به گرفتن بک آپ از سایت شما می کند. شما می توانید در منو نسخه های پشتیبانی لیست از بک آپ های  در دسترس سایت خود را مشاهده کنید. در این قسمت برای هر بک آپ دو گزینه بازگردانی خودکار ودانلود فایل نصبی آسان وجود دارد . درصورت  انتخاب بازگردانی خودکار سایت شما به نسخه انتخابی بازگردانده می شود. این بازگردانی شامل دیتابیس و فایل ها می باشد. 

Contact us

راه های ارتباطی

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق راهای ارتباطی زیر با مجموعه ارتاکد در ارتباط باشد:

081-38254765

شماره تماس

اسنپ شات یک محصول اختصاصی شرکت ارتاکد می باشد که به وسیله متخصصین این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.  مجموعه ارتاکد پس از چندین سال تجربه در حوزه وب و همکاری با شرکت های بسیاری در این حوزه، نیاز به داشتن یک سیستم بک آپ گیری  خودکار را برای کسب و کار های کوچک و متوسط احساس کرد. پس از حدود یک سال  بررسی قسمت ها و جوانب مختلف چنین سیستمی و با پشتوانه تجربه چندین ساله خود موفق به پیاده سازی یک سیستم حرفه ای بک آپ گیری با نام اسنپ شات شد.