کسب و کار خودت رو رصد کن

آرتاترک | Artatrack

آرتاترک یک ابزار  رصد  کاربران  سایت می باشد که  به مدیران سایت کمک می کند رفتار کاربران سایت خود را ببینند و بتوانند با آن ها بهتر تعامل کنن . هدف آرتاکد از پیاده سازی  این ابزار ، استفاده از یک ابزار آنالیز وب سایت به ساده ترین حالت ممکن برای همه افراد و صاحبان کسب و کار هست.

Artatracker feature

ویژگی های آرتاترک

با ارتاترکر لحظه به لحظه کسب و کار خود را رصد کنید

راحتی در استفاده

ارتاترکر طوری طراحی شده که بدون دانش خاصی بتوانید از ان استفاده کنید

دقت بالا

دقت در آماگیری یکی از مهمترین ویژگی های آرتاترکر می باشد

جامع بودن

اطلاعات مختلف را از زوایای مختلف جمع اوری کنید و سپس با فیلترهای مختلف انها را تحلیل کنید

بدون کاهش سرعت

اسکریپت ما در بهینه ترین حالت ممکن می باشد و هرکز باعث کاهش سرعت نخواهد شد

What is Artatracker

آرتا ترک چگو نه کار می کند؟

پس از ثبت نام در آرتاترک ، می توانید سایت های مختلف خود را در سامانه ثبت کنید و پس از آن به صورت اتوماتیک یک تگ اسکریپت برای شما ایجاد می شود که می بایست ان را در هدر سایت خود قرار دهید. سپس ترکر شروع به ترک رفتار کاربران شما در سایت خواهد کرد. شما نیز می توانید در بخش های مختلف آرتاترک اطلاعات مربوط به این ترک ها  را مشاهده کنید. 

customers

نظرات مشتریان

همین حالا در آرتاترک ثبت نام کنید

Live  report

گزارش زنده !

در بخش گزارش زنده آرتاترک می توانید آمار بازدیدکنندگان سایت را به صورت زنده و در لحظه مشاهده کنید. همچنین می توانید اطلاعات دقیقی شامل منبع ارجاع کاربران، صفحات در حال بازدید، نوع دستگاه ها و سیستم عامل های مورد استفاده، نوع کاربر به تفکیک جدید یا قدیم و … را به صورت زنده مشاهده کنید. 

statistic

آمار بازدید !

در بخش آمار بازدید، دسترسی به اطلاعات بسیاری دقیقی از اولین تاریخ قرار گیری اسکریپت آرتاترک تا کنون خواهید داشت، از جمله پربازدید ترین صحفات سایت، کانال های ورودی سایت به تفکیک، سیسیتم عامل ها، مرورگر ها، کشور ها، نوع و مدل دستگاه ها، نوع اتصالات زبان و همچنین هیت مپ ساعات شلوغی سایت را می توانید مشاهده کنید. 

Bots

ربات ها !

بهینه سازی برای موتور های جستجو یا اصطلاحا سئو، یکی از مهترین دغدغه های امروزه کسب و کارهای انلاین می باشد. برای سئو کار حرفه ای بسیار مهم است که رفتار ربات هایی مانند ربات گوگل را در قبال سایت مورد هدف خود را بداند. ما در این قسمت آمار بازدید ربات های مختلف را نیز برای درک هر چه بهتر رفتار این ربات ها به شما نمایش می دهیم.  

Contact us

راه های ارتباطی

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق راهای ارتباطی زیر با مجموعه ارتاکد در ارتباط باشد:

081-38254765

شماره تماس

ارتاترک یک محصول اختصاصی شرکت ارتاکد می باشد که به وسیله متخصصین این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.  مجموعه ارتاکد پس از چندین سال تجربه در حوزه وب و همکاری با شرکت های بسیاری در این حوزه، نیاز به داشتن یک سیستم تحلیلگر را در فضا کسب و کارهای انلاین ایران احساس کرد. پس از حدود یک سال  بررسی قسمت ها و جوانب مختلف چنین سیستمی و با پشتوانه تجربه چندین ساله خود موفق به پیاده سازی یک سیستم حرفه ای انالیز سایت  با نام ارتاترک شد.